Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ekonomikas ministrija piedāvā pašvaldībām bezmaksas bērnudārza būvprojektu

Ekonomikas ministrija (EM) ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Rīgas domi un SIA "Rīgas Pilsētbūvnieks" par Rīgas mikrorajonā "Dreiliņi-2 īstenotā pirmsskolas izglītības iestādes būvprojekta atkārtotu izmantošanu, aģentūru LETA informēja EM sabiedrisko attiecību nodaļā.

Tas nozīmē, ka visām ieinteresētajām Latvijas pašvaldībām ir iespēja bez maksas izmantot būvprojektu pirmskolas izglītības iestādes būvniecībai savā administratīvajā teritorijā, no pašvaldību budžeta finansējot tikai projekta piesaisti konkrētai teritorijai.
Minētais būvprojekts ir paredzēts 120 bērniem. Ēkai ir divi stāvi, apbūves laukums - 1246,8 kvadrātmetri un ēkas kopējā platība - 2172,4 kvadrātmetri.
Projekts ir funkcionāli kompakts, apmierinot pašvaldību pamatprasības pirmsskolas izglītības iestāžu celtniecībai. Projektā izmantotie risinājumi ir piemēroti nelielām apbūves teritorijām - apbūvei nepieciešamā minimālā teritorija ir 0,6 hektāri.
Nodrošinot pašvaldībām iespēju saņemt bezmaksas būvprojektu, EM cer sekmēt jaunu pirmsskolas izglītības iestāžu būvniecību Latvijā. Šāda iespēja pašvaldībām ļaus ietaupīt finanšu līdzekļus un laiku būvprojekta izstrādei.
Atbilstoši sadarbības līgumā minētajam "Rīgas Pilsētbūvnieks" nodrošina ieinteresētās pašvaldības ar projekta tehnisko dokumentāciju.

Pievieno komentāru

Tirgus