Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atved darbu līdz dzīvesvietai

Turpat simt darba vietas Rucavā un Priekulē nodrošina apsveikuma produkcijas ražotājs “IG Latvia”. Vasaras sezonā darbinieku skaits ir vēl lielāks.

Mazkvalificēta darbaspēka trūkums Liepājā bijis iemesls filiāļu atvēršanai Rucavā, Priekulē, kā arī Skrundā, Dobelē un Kuldīgā, atzīst “IG Latvia” ārējo struktūru vadītāja Ieva Lakute. Nepieciešamās iemaņas strādnieki apgūst uzņēmumā dažu stundu laikā. Arī uzņēmumam lielas investīcijas darbagaldu nodrošināšanā nav jāiegulda, jo filiālēs izmanto roku darbu. “Jābūt apsildāmai telpai, tualetēm. Darbiniekiem iekārtojam vietu pusdienošanai, lai var sasildīt ēdienu,” uz minimālajām prasībām filiāles iekārtošanai norāda I. Lakute.
“Darbs nav grūts,” pastāsta Rucavas filiāles vadītāja Dzintra Vindiga. Atalgojumā darbinieki saņem valstī noteikto minimālo algu. Strādājot virsstundas, samaksa ir lielāka. Vasarā filiālē darbu atraduši studenti un skolēni, iespēju piedāvāt dabu vietējiem iedzīvotājiem atzinīgi vērtē Dz. Vindiga.
“Esmu pieteikusies uz kartīšu pakošanu,” “Kursas Laikam” apstiprināja kāda rucavniece. Nelielais atalgojums viņu nebaidot. Viņa apsvērusi iespēju meklēt darbu Liepājā. Ja saskaita ikdienas ceļa izdevumus, ceļā pavadīto laiku un maltītes izmaksas ārpus mājas, tad darbs pie apsveikumu produkcijas ražošanas ir labs variants. Sievietei nav augstskolas diploma, un uz labi apmaksātu darbu viņa necer. Tomēr viņa nolēmusi studēt augstskolā, bet bez darba vietas nevarot saņemt studijām nepieciešamo kredītu. Pie filiāles vadītāja rucavniece jau esot pieteikusies un nu gaidot uzaicinājumu.

Vairāk lasiet laikrakstā "Kursas Laiks". 

Pievieno komentāru

Tirgus