Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Taupītājas spriedelējumi

Ja nav, tad nav kazai piena - pacel ļipu un atlej atpakaļ! Mazliet taču lepnums jānotur, ja vien kādam tas šobrīd interesē. Gods, kauns un sirdsapziņa dižķibeles laikā ir ekstras, ko retais var atļauties.Saņēmu no "Latvenergo" veselu...Saņēmu no "Latvenergo" veselu žūksni ar sakopētām kvīšu veidlapām, lai varētu maksāt par elektrību. Smuki, bet es jau gadiem maksāju internetā - man nevajag to žūksni! Jau pērn centos no tā atteikties, jo "Lattelekom" taču piedāvāja iespēju atteikties no papīra rēķiniem. Nekā nebija! Tas esot neiespējami! programma vālējot automātiski. Mīļie cilvēki! Paskatieties, kas valstī notiek, un tad muldiet par automātiskumu. Šādas attieksmes dēļ mēs automātiski veļamies tādā bedrē, kāda ne sapņos, ne murgos nav rādījusies!

Turklāt mīļais valsts "Latvenergo" maksājot tādas kompensācijas atlaistajiem darbiniekiem, ka sapņi nobāl - runā, ka reorganizācijas dēļ atlaists cilvēks saņem piecu gadu algu, tiesa, 60 procentu apmērā. Bet vienalga - tāda kompensācija šajos laikos! Latvija tiešām ir visu iespēju valsts.

Turklāt klaudzina jau vēl viena no iespējām - slimnīcu bankrots. Jo, redziet, veselības aprūpei naudas nav. Sorry. Nu tad pasakiet, ka nav un neatvelciet man nodokļus! Pasakiet, ka vispār nekā vairs nav, un ejiet mājās. ietaupīt varētu uz daudz ko. Tagad cilvēkam jārēķina, kura būs tā diena, kad strādās "socu" aģentūra, kad strādās bezdarbnieku aģentūra. Pasakiet tad labāk uzreiz - piektdienās valsts iestādes nestrādās. Un visiem viss skaidrs!  Un ekonomija uzreiz milzīga - latviešiem taču tik ļoti patīk pārcensties. Kāpēc tad tagad bremzēt? Sanāks kā ar budžeta grozījumiem - no sākuma baidījās, bet pēc tam bija jāgriež skarbāk. Paceļam to "griešanu" uz azarta spārniem! Un cenšamies nedomāt, ka jostas var savilkt tikai līdz zināmai robežai. Ja kāds grib savilkt vēl vairāk, tad jostas būs jāliek ap kaklu.

Pievieno komentāru

Blogi