Parasta klubu ikdiena

Liepāja ir Latvijas ballīšu galvaspilsēta – tā vismaz domā Liepājas Klubu nakts organizatori. Agrāk bija roka galvaspilsēta, tagad ar roku Liepājā ir pabāli, lai neteiktu, ka tā vispār vairs nav. Klubu naktij bija jāpārliecina, ka...Staigāšanu pa klubiem varēja uzsākt ar “Latvian Blues Band” koncertu bārā “Fire Bar”, kur brīvu sēdvietu koncerta laikā nebija. Publika gan iesēdējusies, un mūziķiem pēc dziesmas nodziedāšanas pašiem jāpalūdz: “Varbūt aplaudēsit?” Citādi pēc pāris minūšu laba blūza baudījuma iestājās tāds nemājīgs klusums. Varbūt piedodami, ballītes sākums, kā nekā.

“Fontaine Palace” pirms pusnakts sagaida ar pankroka grupu “Inokentijs Mārpls”. Mēneša sākumā gan bija plānota ārzemju grupa, kas parādījās arī Klubu nakts bukletiņos. “Fonteinā” vienmēr ir feini, šoreiz gan tur publika tāda mazkustīga, nevar teikt arī, ka daudz.

No “Big7” redz publiku vairāk dodamies prom nekā nākam. Tur šoreiz dīdžeji, deju placī vietas vēl ļoti daudz. Tikmēr “Red Sun Buffet” publika gāž otrādi. Pie ieejas liela drūzma un iekšā ir cerības tikt tad, ja ir pirkta biļete, lai arī klubā todien ieeja par velti. Publika saspiesta kā siļķes mucā, sagribējuši dzirdēt Lieni Candy. Arī “Coyote Fly” kas līdzīgs darās apmeklējuma ziņā. Pārējām vietā ar to ballīti bija, kā bija.

No Krisa Villisa koncerta Liepājas Olimpiskajā centrā izdodas izvairīties. Lai gan dzirdēta atsauksme, ka dziedājis labi. Bet nav jau “Labvēlīgais tips”. Uz amerikāni maz tautas bijis.
Nez vai man kā liepājniekam uz Klubu nakti gribētos pirkt biļeti par vairāk nekā desmit latiem, lai tiktu uz Krisa Villisa koncertu, baudītu atlaidi viesnīcās, restorānos un SPA, jo ieeja klubos bija par velti. Jācer, ka vismaz pilsētas viesiem patika, jo vietējiem šķita, ka parastā Liepājas klubu ikdiena.

Pievieno komentāru

Blogi