Klāt "play-off" laiks

Pavasaris, kas gan pagaidām par sevi vēl neliek manīt, ļaujot vēl uz atvadām izpausties ziemai, ir “play-off” spēļu laiks.Pagājušā nedēļā savus regulāros čempionātus pabeidza gan “Vaiņodes” handbolisti, gan “Aizputes” volejbolisti....Pagāju...Pagājušā nedēļā savus regulāros čempionātus pabeidza gan “Vaiņodes” handbolisti, gan “Aizputes” volejbolisti. Abām komandām priekšā ir izslēgšanas spēles.

Vaiņodniekiem pēdējais mačs Latvijas virslīgas handbola čempionāta otrajā aplī spēcīgāko komandu četriniekā pret čempionvienību “Latgols” vairs neko neizšķīra. Tad nu šī bijusi tā reize, kad mājās atstāti visi, kuriem todien bijušas citas svarīgas darīšanas vai traumas. Deviņu spēlētāju sastāvā komanda tik un tā turējusies braši pretim “Latgolam”, piekāpjoties vien uz spēku izsīkuma rēķina. Bet labums mačam bija – izspēlēties dabūja visi, kuri svarīgos mačos palikuši malā.

Arī viņu gatavības līmenis “play-off” cīņām būs svarīgs, jo pretim būs “LSPA/NB San”. Regulārā čempionātā vaiņodnieki Latvijas handbola grandu apkaunoja, izbraukumā uzvarot ar astoņu punktu pārsvaru. Ļoti gribas cerēt, ka mazais Lejaskurzemes pagastiņš vēlreiz būs gatavs tik lielām uzvarām, aizsniedzoties līdz čempionāta pusfinālam.

Tikmēr aizputniekiem Latvijas volejbola čempionāta pirmajā līgā regulārās sezonas pēdējā spēle Dundagā nemaz nebija treniņnolūkos, bet gan mačs uz pilnu banku pret “Ziemeļkurzemi”. Pret to pašu vienību, kura Aizputē izrādījās pārāk mīkstčaulīga, jo traucējusi skaļā mūzika un fani. Aizputnieki pretinieku nolikuši pie vietas arī viņu laukumā. Komanda otrajā aplī vinnējusi visus, ir ieskrējusies, un, cerams, ka uzvaras gājiens turpināsies arī “play-off” cīņās. Tās vienmēr bijušas neprognozējamas, tāpēc pirmo pretinieku “Jauniešu izlasi/RVS” nedrīkst novērtēt par zemu. Ceru, ka handbolā un volejbolā šī sezona beigsies uz ļoti patīkamas nots. Turam īkšķus!

Pievieno komentāru

Blogi