Klāt ir!!!

Pavisam maz atlicis līdz brīdim, kad pirmā sporta mašīna izies uz starta rallijā “Liepāja – Ventspils”, kas nebūs vienkāršas sacensības, bet īpašs notikums šā sporta veida cienītājiem un dalībniekiem. Eiropas čempionāta otrais...Pēdējās...Pēdējās dienas pirms rallija liek sarosīties arī skatītājiem – jāsaplāno sava stenogramma, lai raitā dienas plūdumā paspētu redzēt pēc iespējas vairāk.

Rallija ceļi Vecpils, Kalvenes un Kuldīgas pusē jau labi iepazīti vasarās, bet nu būs ļoti interesanti redzēt tos visā ziemas burvībā, un to nespēs sabojāt pat nelielais atkusnis, kas rallija otrajā un trešajā dienā gan plāno atvilkt elpu, lai pēc sacensību noslēguma atkal atgrieztos. Mīnus viens, divi grādi – tas nu gan nav nekas, jo rallijs “Sarma” Gulbenē vienmēr parūpējies par aptuveni 20 grādiem zem nulles. Bet silti jāģērbjas tik un tā, mašīnā jāiemet termosiņš un sniega lāpsta, lai aukstos brīžos var parakties.

Interesanti būs paskatīties, kā rallija leģenda Fransuā Delakūrs brauks mūspuses ceļos un cik ātrs būs spēcīgais soms Jari Ketomā, kuru var uzskatīt par sacensību galveno favorītu. Nav šaubu, ka sacensību laikā par mūsu “dopiem” mēms būs gan jaunais īrs Kreigs Brīns, kuram pagaidām priekšstats par Latvijas ralliju ir vien pēc “Youtube” redzētajām borta kamerām no “Kurzemes” rallija, gan citi ārzemnieki. Tie nebūs asfaltēti ceļi kā čempionāta pirmajā posmā Austrijā.

Turēsim īkšķus par otaņķnieku Mārci Ķenavu – lai iztur tehnika un izdodas sasniegt labu rezultātu Latvijas čempionāta pirmajos divos posmos! Ievelkam elpu un tad – gāzi grīdā!!! Lai nedēļas nogalē labs rallijs!

Pievieno komentāru

Blogi