Iet vaļā!

Nākamā gada 1. jūnijā notiks pašvaldību vēlēšanas. Tie, kuri negrib zaudēt pozīcijas pagastā, novadā vai pilsētā, šim datumam sākuši gatavoties ārkārtīgi laicīgi. Jo tuvāk zīmīgais datums, jo pašvaldību darboņu aktivitātes publiskā tēla...Jo īpaši rosīga darbība sākusies Liepājas domē. Vadošās amatpersonas manāmas teju katrā publiskajā pasākumā – dāvina ziedus, apsveic, spiežot rokas, griež lentas un dara daudz ko citu, lai taptu pamanītas. Pat tādu pasākumu kā iepazīstināšana ar elektroautomobili un elektrovelosipēdu Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš pamanījās pārvērst par pasākumu, kurā gūt publicitātes punktus.

Lai gan saliekamais velosipēds bija visai neliels, viens cilvēks to bez pūlēm varēja izņemt no automašīnas bagāžnieka, G. Ansiņš, atšķirībā no pārējiem pasākuma dalībniekiem, atzina, ka viņam tā kā nu arī laikam vajadzētu roku pielikt. Pēc tam viņš, kā jau allaž, ar platu smaidu pozēja fotogrāfiem, cenšoties neattālināties no galvenā eksperta un viņa izrādītā braucamā. Lai pavizinātos ar elektroauto, G. Ansiņš pats rūpīgi izraudzījās ceļabiedrus – mediju pārstāvjus. Un ieguldītās pūles atmaksājās – drīz vien pozitīvais tēls tiražēts interneta portālos un avīzēs. Sak’, lūk, kāds mums progresīvs pašvaldības vadošais darbinieks!

Epizode zīmīga, taču tikai viena no daudzajām. Un ne jau Liepājā vien tā notiek. Tomēr vēlētājiem daudz nozīmīgāk būtu, ja amatpersonas tikpat naskas kā uz izrādīšanos būtu arī uz jau pieņemto lēmumu skaidrošanu, pašvaldības attīstības projektu pamatošanu un citām daudz analītiskākām aktivitātēm! Un būtu labi, ja ne tikai mediji, bet arī paši vēlētāji to aktīvāk pieprasītu.

Pievieno komentāru

Blogi