Aizputē prot fanot

Ieripinot auto Aizputē, vecā kinoteātra laukumā, jau pa gabalu dzirdams, ka novada sporta centrā “Lejaskurzeme” sācies Latvijas volejbola čempionāta pirmās līgas mačs – “Aizpute” pret pirmās līgas līdervienību “Ziemeļkurzeme”....Pretiniekam...Pretiniekam pirmais zaudējums. Viesi pēc mača to vien tik spēja, kā gandrīz visu zaudējuma iemeslu novelt uz skaļo mūziku mača starplaikos. Redz, neesot spējuši sadzirdēt, ko treneris saka, arī līdzjutēji bijuši skaļi. Var tikai pasmīnēt par pretinieka pretenzijām, jo nevienai no pārējām deviņām pirmās līgas komandām aizputnieku radītā spēles atmosfēra nav traucējusi. Izrādās, vārgi tie “Ziemeļkurzemes” volejbolisti – kolīdz kāds parībina bungas, skaļāk uzplaudē, tā šiem bikses pilnas.

Bet volejbols Aizputē bija kā svētki, ar karsējmeitenēm, dīdžeja likto mūziku, pats galvenais – pilnām tribīnēm, bet vietas tajās tomēr vēl ir. Līdzjutēji nodrošinājušies ar bungām un taurēm. Šajā ziņā aizputnieki var izgriezt pogas ne vienai vien Liepājas komandai. Labi, hokejs ir atdzīvojies, jo atkal ledushallē ir ievilināti skolēni. Taču basketbola klubs “Liepāja/Triobet” tā arī īsti nav spējis iekustināt savus skatītājus. Tribīnēs kluss kā teātrī. “Liepājas metalurga” futbola kluba vadībai vispār laikam skatītāji nav vajadzīgi.

Dzirdēts arī, ka ne tik laba atmosfēra tribīnēs ir “Vaiņodes” handbolistiem savu mājas spēļu laikā. Dažu “fanu” dēļ komanda pat labprātāk savas izšķirošās spēles aizvadītu tuvējā Priekulē. Varbūt vaiņodniekiem der savus fanus nosūtīt pieredzes braucienā uz Aizputi? Bet aizputnieki šobrīd prot atbalstīt savu komandu.

Pievieno komentāru

Blogi