Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zvejnieku svētki Pāvilostā

Sestdien, 14. jūlijā, pulksten 9 Pāvilostā pie ostas ar Svētku tirgu un "Annels" piepūšamām un izklaides atrakcijām (par maksu) sāksies Zvejnieku svētki Pāvilostā.

No pulksten 10 ostā vizināšanās ar laivām un zvejas kuģīšiem pa Sakas upi un jūru (pa maksu). Pulksten 11 kapsētā Atceres brīdis pie piemiņas akmens "Jūrniekiem un zvejniekiem, kuru kaps jūras dzelmē". No pulksten 12 līdz 16 novadpētniecības muzejā apskatāma ekspozīcija "Jūriņ, prasa smalku tīklu".

Pulksten 11 pludmalē Kurzemes pludmales futbola čempionāta otrais posms. No pulksten 12 sportiskas aktivitātes lieliem un maziem: Zvejnieku svētku lielākās smilšu pils veidošana, apslēpto dārgumu meklēšana, lielā loma makšķerēšana un puzles kuģa salikšana. Pulksten 13.30 grupas "SimplyCharm" akustiskais koncerts. Pulksten 14.30 kuģu un laivu parāde, jūras valdnieka Neptūna un teiksmaino Nāru sagaidīšana krastā. Pulksten 15 stiprāko komandu spēku pārbaude kopā ar jūras valdnieku - zābaku, riepu, glābšanas riņķa mešana, laivas un virves vilkšana.

Pulksten 20 Upesmuižas parka estrādē ekoloģiskās mūzikas grupas "Ducele" koncerts. Pulksten 21 zaļumballe kopā ar grupām "Ginc un Es" un "SimplyCharm". Pulksten 24 - grupa "Dzelzs vilks". Noslēgumā svētku salūts. Ieeja Upesmuižas parka estrādē - astoņi eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, personām ar invaliditāti - brīva.

Pievieno komentāru

Citi pasākumi