Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rucavas novada svētki Simtgadei

Sestdien, 11. augustā, pulksten 11 pie Rucavas pamatskolas ar riteņbraukšanas sacensībām sāksies Rucavas novada svētki simtgadei. Pulksten 12 rotaļu laukumā pie “Zvaniņa” Sporta svētku atklāšana.

No pulksten 12 līdz 16 - piepūšamās atrakcijas, no pulksten 17 līdz 20 tās būs Rucavas kultūras nama dārzā.

No pulksten 12 līdz 13 notiks daudzcīņa. No pulksten 13 līdz 16 Latvijas Simtgades mačs Burbuļfutbolā, kā arī citas sportiskas aktivitātes. Pulksten 17.30 bijušās degvielas uzpildes stacijas teritorijā notiks auto veiklības braucieni. Pulksten 18 pie kultūras nama cienāšanās ar gardo zupu.

Pulksten 18.30 kultūras namā Arnolda Aigara, viņa dēlu Anda un Jāņa fotogrāfiju un koktēlnieka Jāņa Žīmanta kopizstādes “Bezgalīgais stāsts” atklāšana. Pulksten 19 Vecpils amatierteātra “Ak, mīļā” viesizrāde “Ak, tu mīļais Augustiņ”. Pēc izrādes baikeru paraugdemonstrējumi.

Pulksten 21 brīvdabas estrādē pie kultūras nama - sportistu apbalvošana. Pulksten 22 - Latvijas Simtgades Zaļumballe ar muzikālo apvienību “Duets” no Liepājas.

Svētku dienā no pulksten 11 līdz 18 apskatei atvērta Rucavas evaņģēliski luteriskā baznīca.

Pulksten 10 no Dunikas pagasta kursēs autobuss: Sikšņi, Akmentiņi, Sudargi, Ķāķišķe, Rucava. Pēc sportistu apbalvošanas autobuss brauks uz Duniku.

Pievieno komentāru

Citi pasākumi