Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ikara svētki Priekulē

Sestdien, 11. augustā, no pulksten 8 līdz 10.30 Priekulē ar pilsētas modināšanu sāksies 15. Ikara svētki. Pulksten 11 svētku gājiens no Saules ielas līdz stadionam. Šā gada devīze: "Ieaud prieka dzīparu Priekules novada paklājā".

Pulksten 11.30 stadionā svētku atklāšanas ceremonija. Pulksten 13 tornīšana skatuvē bērnu koncerts "Kukaiņi, pipari un cālēni" kopā ar Māri Grigali.

No pulksten 14 līdz 18 pie kultūras nama Vasaras ballīte kopā ar Olafu. Būs ūdensbumbas dīķī un piepūšamās atrakcijas, lielo burbuļu šovs, radošnas un aizraujošas aktivitātes dažāda vecuma bērniem. Pulksten 15 - Putu ballīte.

Pulksten 13 SIA "Maileks" teritorijā veiklības brauciens vieglajām automašīnām "Priekules Ikars 2018".

Pulksten 14.30 sporta halles stāvlaukumā Andra Grīnfelda ekstrēmais motošovs.

Pulksten 15 tornīša skatuvē koncerts "Svinam dzīvi!". Pulksten 17 koncerts "Sirds izstaro prieku".

Dziedās māsas Legzdiņas. Pulksten 19 sporta halles lielajā arēnā vakara lielkoncerts "Četriem vējiem saiets". Uzvedumu deju svētku atskaņās veidos kapelas un deju kolektīvi no visiem vēsturiskajiem novadiem. Īpašie viesi - kapela "Ducele".

Pulksten 22 tornīša skatuvē Latvijas simtgades zaļumballe. Spēlēs "Ducele" un "Tālbraucēji", DJ Gunch. Pusnaktī ugunīgs sveiciens. Ieeja - trīs eiro. 

Pievieno komentāru

Citi pasākumi