Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vaiņodes lidlaukā notiks pasaules kausa izcīņas posma sacensības raķešu modelisma sportā

No 16. līdz 18. jūnijam Vaiņodes lidlauka teritorijā norisināsies Starptautiskās aviācijas federācijas Aeromodelisma komitejas (FAI CIAM) pasaules kausa izcīņas sacensību posms "Liepāja 2017" raķešu - kosmiskā modelisma sportā, ko rīko „Latvijas Raķešu – kosmiskā modelisma sporta savienība” sadarbībā ar „Liepājas Aviācijas sporta klubu” un “Latvijas Aeroklubu.

Pasaules kausa izcīņas posma sacensības Latvijā notiks jau septiņpadsmito reizi un šogad dalību tajās apstiprinājuši sportisti no Čehijas republikas, Slovākijas, Polijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas, informē Latvijas Raķešu-kosmiskā modelisma sporta savienības prezidents Arnis Bača.

Sacensību galvenās aktivitātes Vaiņodes lidlauka teritorijā norisināsies 17. un 18. jūnijā un tās apmeklēt ir aicināts ikviens, kuram ir interese par raķešu būvi, jo sacensību laikā būs iespēja ne tikai vērot raķešu modeļu lidojumus, bet arī klātienē apskatīt sportistu izstrādātos unikālos raķešu modeļus.

17. jūnijā visas dienas garumā no pulksten 10 līdz aptuveni pulksten 18 lidlaukā norisināsies raķešu modeļu lidojumu demonstrācijas un sacensības šādās modeļu kategorijās:
brīvi lidojoši raķešu planieru modeļi lidojuma laika sasniegšanai;
raķešu modeļi ar vimpeli lidojuma laika sasniegšanai;
raķešu modeļi ar autorotoru lidojuma laika sasniegšanai.
   
Savukārt, 18. jūnijā no aptuveni pulksten 10 rītā turpināsies lidojumu demonstrācijas un sacensības, un tās notiks šādās divās kategorijās:
radio vadāmo raķešu planieru modeļi lidojuma laika un piezemēšanās precizitātes sasniegšanai;
raķešu modeļi – reāli eksistējošu raķešu mēroga kopiju modeļi lidojuma reālisma demonstrācijai.
   
Pēc lidojumu demonstrācijām ap pulksten 16 plānots noslēguma pasākums un apbalvošanas ceremonija.

Pievieno komentāru

Vaiņodes novadā