Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rucavā var saņemt nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumus

Rucavas  novada dome atgādina, ka var saņemt nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu atvieglojumus, līdz 10.janvārim iesniedzot iesniegumus novada pašvaldībā vai Dunikas pagasta pārvaldē, ziņo www.rucava.lv.

Saskaņā ar 2012.gada 25.oktobra saistošajiem noteikumiem Nr.16 “Par nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu atvieglojumu piešķiršanu Rucavas novadā”, lai saņemtu kādu no nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu atvieglojumiem, nedrīkst būt jebkāds parāds pret pašvaldību, un līdz 10.janvāra darba dienas beigām ir jāiesniedz Rucavas novada domē vai Dunikas pagasta pārvaldē iesniegums, kurā norādīts, kuru no šiem atvieglojumiem vēlaties piemērot.

Rucavas novada pašvaldība norāda – lai atbalstītu personas, kas nodarbojas ar lauksaimniecību, kā arī lai padarītu efektīvāku nekustamā īpašuma nodokļa atlaižu piešķiršanas procesu, maksimāli samazinot liekas darbības, 2017.gadā Rucavas novada dome ir veikusi grozījumus saistošajos noteikumos.

Iesniegums par atvieglojumu piešķiršanu ir jāraksta arī represētām personām, lai saņemtu atvieglojumus.


Pievieno komentāru

Rucavas novadā