Sākusies pieteikšanās velokrosa sacensībām Gramzdā

1.oktobrī Gramzdas pagastā norisināsies bezmaksas velokross “Gramzdas Zobrats 2016” Priekules novada atklātā čempionāta MTB velokrosā 2016 noslēdzošais posms. Sacensībām aicināti pieteikties visi interesenti, kuriem tīk sportiski izaicinājumi.

Gramzdas pagasta pārvalde un Gramzdas pamatskola sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību trešo reizi organizē velokrosa sacensības, ar mērķi popularizēt velosportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu, kā arī parādīt Gramzdu, kā riteņbraukšanai draudzīgu vietu, vēsta www.priekule.lv.

Sacensības sākas pulksten 12 Gramzdas pamatskolas sporta stadionā. Trases kopējais garums ir no 4,5 kilometriem līdz 5 kilometriem, bet jaunāka vecuma bērniem S10 un V10 grupai būs jāveic aptuveni 2 līdz 2,5 kilometrus gara distance, kas no kopējā apļa ir meža un stadiona posms.

Sacensības notiks līdzīgi kā pavasara posmā, sportistiem ir sarūpēti jauni ''ceļi”, kas kopumā trasi pagarina aptuveni par 500 metriem. Trase papildināta ar jaunizveidotu posmu apkārt dīķim. Uzklausot ieteikumus nolēmts, izveidot arī tramplīnu.

Organizatori informē, ka ''Gramzdas zobrats” ir Priekules novada atklātā čempionāta MTB velokrosā 2016 sestais un noslēdzošais posms, kura ietvaros tiks izcīnītas ne tikai ''Gramzdas zobrata” godalgas, bet tiks noskaidroti arī čempionāta uzvarētāji. Sezonas labākos trīs velosportistus katra vecuma un dzimuma grupā apbalvos ar balvām.

Pieteikšanās velokrosam norisinās līdz 30. septembrim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: aivis.karzons@inbox.lv. Informācijā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds; dzimšanas dati (mēnesis, gads); dzīvesvieta (pilsēta, novads); komanda (ja ir).

Dalībnieki varēs pieteikties arī sacensību dienā no pulksten 10 līdz 11.40 Gramzdas pamatskolas stadionā ierīkotajā sekretariātā.

Papildu informācija pa tālruni 28470261.

Pievieno komentāru

Priekules novadā