Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcas bērnudārznieki mācās par palmu eļļu

21. martā bērnudārzā ''Spārīte'' noslēdzās projekts ''Palmu eļļai pa pēdām''. Nedēļas garumā bērni kopā ar skolotājām un aktīvu vecāku līdzdalību pētīja dažādu produktu iepakojumus, meklējot tos, kuriem pievienota palmu eļļa. Īpaša uzmanība tika pievērsta piena produktiem, maizei, cepumiem, šokolādei un bērnu tik iecienītajiem čipsiem, stāsta rīkotāji.

Atklājās, ka palmu eļļa paslēpusies ļoti daudzos produktos. Iepriecinoši, ka produktos, ko bērnu uzturā izmanto bērnudārzā, palmu eļļa nav pievienota. Pirms tam bērni uzzināja, kādas veselības problēmas var sagādāt palmu eļļa, ja tā uzkrājas cilvēka organismā. Bērniem šīs zināšanas tika sniegtas viņiem saprotamā veidā, iesaistot pasaku tēlus un izmantojot rotaļu elementus. Tika izveidota izstāde, kurā uzskatāmi apkopots viss  atklātais un izpētītais. 

2. grupa arī sacerēja aicinājumu vecākiem: 

''Nedodiet mums ļauno frī un čipsi,

Gribam augt mēs veseli un stipri!''

Pievieno komentāru

Nīcas novadā