Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nīcā izsludinās vietējo projektu konkursu

Piecus gadus Nīcas novada pašvaldība veiksmīgi īsteno vietējo projektu konkursu, kura ietvaros tiek finansiāli atbalstītas Nīcas novada iedzīvotāju idejas, informē Nīcas novada pašvaldības Attīstības nodaļa. Jau sesto gadu Nīcas novada pašvaldība izsludinās projektu konkursu ''Mēs savam novadam'', lai kopīgiem spēkiem bagātinātu Nīcas novada iedzīvotāju ikdienu ar dažādiem lieliskiem pasākumiem un notikumiem, kā arī lai veicinātu apkārtējās vides pievilcību.

Projekta pieteikumu iesniegšana plānota no 2018. gada 1. marta līdz 29. martam, projektu realizācijai paredzot laika periodu no 2. maija līdz 3. decembrim. Konkursā nemainīgi varēs piedalīties gan Nīcas novadā reģistrētas biedrības, gan interešu/iedzīvotāju grupas, kuras darbojas Nīcas novadā.

Šī gada projektu konkursa mērķis aptver plašu īstenojamo aktivitāšu spektru, kas ļaus iedzīvotājiem realizēt visdažādākās idejas. Projektu konkursā tiks atbalstītas idejas, kuras sekmēs Nīcas novada vides un sociālo dzīvi, pilnveidos atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī popularizēs Nīcas novada kultūru, tēlu un tradīcijas.

Pievieno komentāru

Nīcas novadā