Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Nīcā pulcējas Latvijas jaunie mūziķi

Nīcas Mūzikas skola jau otro gadu rīkoja Latvijas Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu klavieransambļu un kameransambļu konkursu. Piedalījās 16 Latvijas Mūzikas skolu – Babītes, Talsu, Ventspils, Iecavas, Rojas, Ikšķiles, Ķekavas, Salaspils, Mērsraga, Saldus, Priekules, Vaiņodes, Aizputes, Kalētu, Nīgrandes, Nīcas - 123 dalībnieki un 40 pedagogi.

Pasākums Nīcas kultūras namā tika atklāts ar priekšnesumu, ko sniedza Nīcas vidusskolas folkloras kopa un Mūzikas skolas kapela, raksta Nīcas novada domes mājaslapa.

Konkursā ar labiem panākumiem piedalījās arī vairāki Nīcas Mūzikas skolas ansambļi:

Kategorijā ''Viendabīgie kameransambļi'':

2.- 3.kl. grupā flautistiem Katrīnai Filakai, Elīnai Tupesei, Leonardam Lucim (sk.S.Briljonoka) - 2. vieta;
4.- 5.kl.grupā – flautistēm Sintijai Biteniecei, Laurai Vecbaštikai, Kristiānai Paulai Juhņevičai - (sk.S.Briljonoka) - 2. vieta.

Kategorijā ''Instrumentālie kameransambļi ar klavierēm'':
Ārpus konkursa piedalījās 1. kl. skolnieces Samanta Klāsone un Lilija Štāle (sk.S.Rabuško, K.Braže)
2.- 3.kl. grupā – Laura Sīkle (klavieres), Estere Pūķe (flauta) (sk.S.Rabuško, S.Briljonoka) - 2. vieta;
4.- 5.kl. grupā –Līga Lapiņa (vijole), Katrīna Locika (vijole), Lija Džesika Dāle (klavieres) (sk.D.Sleže, Linda Ločmane) - 2. vieta;
6.- 9.kl grupā -Sintija Biteniece (flauta), Sabīne Ance Čirkše (flauta), Elīna Ķuņķe (klavieres) (sk.D.Sleže, S.Briljonoka) - 1.vieta;
6.- 9.kl grupā -Māra Helen Vēliņa (vijole), Everita Kozule (klavieres) (sk.D.Sleže, L.Ločmane) - 3. vieta.

Konkursa dalībniekus vērtēja žūrijas komisija: Anita Poļanska un Maija Apenīte no Liepājas Mūzikas un Mākslas dizaina vidusskolas, Agris Bušs no Liepājas 2. Mūzikas skolas.

Klavieru ansambļu kategorijā kā festivāla dalībnieki piedarījās Krista Otaņķe un Valts Vecbaštiks.  Viņi ar nopietnu programmu gatavojas starptautiskajam kameransambļu un klavieru duetu festivālam, kas 12. aprīlī notiks Liepājā. Tajā piedalīsies arī Sintija Biteniece,
Sabīne Ance Čirkše un Elīna Ķuņķe .

Pievieno komentāru

Nīcas novadā