Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

"Vecgada karnevāla skrējienā" ziedoti 199,35 eiro

Saskaitīti 31. decembra "Vecgada karnevāla skrējiena" dalībnieku ziedojumi Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" aprūpē nonākušajiem dzīvniekiem. Kopējā ziedojumu summa – 199,35 eiro.

Šogad "Vecgada karnevāla skrējiens" pulcēja vairāk dalībnieku, nekā pērn, norāda organizatori. Trasē varēja redzēt Ziemassvētku vecīti, rūķus, klaunus un arī 2017.gada simbolu – gaili. Košākie, interesantākie un krāsainākie karnevāla tērpu īpašnieki saņēma organizatoru specbalvas, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Mārtiņš Kirma.

“Mums ir liels prieks, ka tik daudz cilvēku gada pēdējo dienu vēlējās pavadīt aktīvi un atrada laiku, lai piedalītos šajā pasākumā, neskatoties uz ne īpaši patīkamajiem laikapstākļiem. Turklāt īpaši piedomājot pie vizuālā tēla. Patversmei šis gads ir iesācies kopumā ar 43 iemītniekiem – 23 suņiem un 20 kaķiem. Un mēs ceram, ka arī ikdienā cilvēki atradīs laiku, lai atbrauktu ciemos uz patversmi un paveiktu kādu labu darbu!” atklāj dzīvnieku patversmes "Lauvas sirds" vadītāja Nora Brūdere, “gribam arī teikt lielu paldies visiem, kuri 2016. gadā ir devuši mājas kādam no mūsu iemītniekiem un ir snieguši savu atbalstu”.

Kā jau ziņots iepriekš, gada pēdējā dienā, 31. decembrī, pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā tika dots starts Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziastu labdarības pasākumam – Vecgada karnevāla skrējienam. Dalības maksa netika prasīta, bet pasākuma vietā dalībnieki varēja ziedot Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmei "Lauvas sirds"", kuras aprūpē nonāk pilsētā klaiņojošie dzīvnieki, kuriem patversmes darbinieki meklē jaunas mājas un gādīgus saimniekus. Pasākumā ikviens dalībnieks varēja izvēlēties sev atbilstošu ātrumu, veicamo apļu skaitu un distances garumu.

“Vecgada karnevāla skrējienu” organizēja Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziasti sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi un Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu.

Pievieno komentāru

Liepājā