Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rātu nomainīs Fricbergs

Ceturtdien, 13. jūlijā, Liepājas pilsētas domes sēdē izpilddirektora amatā apstiprināts līdzšinējais izpilddirektora vietnieks finanšu jautājumos Ronalds Fricbergs.

Liepājas pilsētas pašvaldības ilggadējais izpilddirektors Edgars Rāts bija izteicis vēlmi atstāt ieņemamo amatu, pamatojot to ar veselības sarežģījumiem, kas neļāva pilnvērtīgi pildīt pienākumus. Viņš piekritis pildīt padomdevēja pienākumus izpilddirekcijā, kas ļaus nodrošināt pēctecīgu šobrīd aktuālo pašvaldības projektu uzraudzību un vadību, skaidro pašvaldība.


Par R. Fricberga kandidatūru nobalsoja visi klātesošie 14 deputāti.Deputāts Edvīns Striks balsojumā prombūtnes dēļ nepiedalījās.


Ronalds Fricbergs jau iepriekš E. Rāta prombūtnes laikā pildījis izpilddirektora pienākumus. R. Fricbergs pašvaldībā strādā kopš 1998. gada, kad tika uzaicināts darbā pie norēķinu kases izveides. Pēdējos 12 gadus bijis izpilddirektora vietnieks finanšu jautājumos..

Pievieno komentāru

Liepājā