Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mecenāta Edvīna Samuļa stipendiju saņem liepājnieks un vaiņodniece 2

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu sasniegumiem, tādēļ viņš  savu atzinību pauž piešķirot izcilības stipendijas.  6. aprīlī mecenāts aicināja jauniešus uz kopīgu sarīkojumu ''Stipendija par izcilību'' Tautas tērpu centrā ''Senā klēts''.

Gides pavadībā bija iespēja apskatīt vairāk kā 50 tautas tērpu izstādi, ko veido gan arheoloģiskie, gan etnogrāfiskie tautas tērpi no dažādiem Latvijas novadiem. Stipendiātiem tika dāvāta iespēja iepazīt latviešu kultūrvēsturisko mantojumu, pateicoties ziedotājiem Ansim un Montai Grasmaņiem, informē pasākuma rīkotāji.

Mecenāta Edvīna Samuļa dibinātās stipendijas saņem dažādu augstskolu jaunieši ar izcilām sekmēm mācībās. Par sasniegumiem mācību darbā 2017. gadā stipendijas saņēma 15  studenti no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils Universitātes, Daugavpils Universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Latvijas Kultūras akadēmijas, kuru vidējā atzīme ir augstāka par 9 ballēm.

No Kurzemes mecenāta Edvīna Samuļa izcilības stipendijas saņēma: liepājnieks Rihards Pēteris Ročāns (Rīgas Stradiņu universitātes Medicīnas fakultāte), Annija Krūmiņa no Vaiņodes (Rīgas Stradiņu universitātes Zobārstniecības fakultāte) un Terēza Lepere no Ances (Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultāte).

Viens no stipendijas saņēmējiem Oskars Niks Mālnieks pēc apbalvojuma saņemšanas raksta: ''Ir teiciens - ja vēlies plānot gadu uz priekšu, iestādi sēklu, ja desmit gadus – iestādi kokus, bet 100 gadus – izglīto cilvēkus! Edvīna Samuļa Izcilības stipendijas saņēmēji ir vieni no tiem, kas būs atbildīgi par idejām, inovācijām, kuras virzīs Latvijas vārdu pasaulē. Es augsti novērtēju E. Samuļa kunga izrādīto iniciatīvu atbalstīt tos studentus, kuri patiešām mācās, pilnveido sevi un piešķir iegūtajām zināšanām vērtību!''

Edvīns Samulis ir ekonomikas doktors, ilggadējs vadošs darbinieks a/s ''LODE'', a/s ''Latvijas Unibanka'', Rīgas pilsētas pašvaldībā. Edvīns Samulis uzskata, ka tik daudz sasniedzis, pateicoties labai izglītībai un zināšanām savā jomā. Taču izcilība, nav tikai likteņa dāvana - tas ir nemitīgs darbs un nepārtraukts, bezgalīgs ceļojums zināšanu pasaulē un sevis pilnveidošanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Liepājā