Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājnieki var parakstīties Tautas Saimes grāmatā

No 17. maija līdz 28. maijam laikā no pulksten 10 līdz 18 Liepājas Latviešu biedrības nama foajē ikvienam liepājniekam būs iespēja Tautas Saimes grāmatā ierakstīt kādu vēlējumu, veltījumu, apsveikumu, pārdomas vai attīstības ideju Latvijas valstij jubilejā, kā arī ierakstam pievienot fotogrāfiju.

Kopumā pa Latviju ceļo 20 grāmatas, un šobrīd Kurzemes novadam veltītā grāmata ir atceļojusi uz Liepāju. Ikviens liepājnieks, kurš ir saglabājis mīlestību, uzticību un ticību Latvijai, tiek aicināts paust savas atziņas, personiski pārdzīvoto, piedzīvoto u.c. tautas rakstītā grāmatā.

Tautas Saimes grāmatā ierakstus var veikt netikai individuāli, bet arī biedrības, apvienības, kolektīvi, klases u.c. Īpaši aicinām veikt ierakstus tiem, kuriem apritējuši 100 vai vairāk gadu, lai gūtu liecības par piedzīvoto un pārdzīvoto laika posmā no mūsu valsts dibināšanas līdz mūsdienām. No visiem savāktajiem ierakstiem tiks veidota laikmeta 100-gades glezna. Pēc daudziem gadiem pētnieki to varēs izmantot, lai uzzinātu par tradīcijām, kultūras daudzveidību, ekonomiku, tautsaimniecību, politikas niansēm, kā arī par cilvēku pašaizliedzību, patriotismu, savstarpēju cieņu un sapratni.

Grāmatas saturs ļaus vērtēt sabiedrības saliedētības nozīmi visos laikos ceļā uz valsts uzplaukumu, kā arī kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju dažādības krāšņumu.

Pievieno komentāru

Liepājā