Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

''Liepājnieki'' kā mēra kandidātu izvirza Jāni Vilnīti

Biedrība "Liepājnieki" vēlēšanās startēs zem Latvijas Reģionu apvienības (LRA) un 12. aprīlī prezentēja deputātu kadidātu sarakstu un vēlēšanu programmu.

Liepājas domes opozicionāru un viņu domubiedru nodibinātā biedrība "Liepājnieki" Liepājas pilsētas domes vēlēšanās startēs kopā ar LRA. Biedrības vadītājs, Liepājas domes deputāts un AS "Liepājas papīrs" valdes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, to skaidro tā, ka biedrību "Liepājnieki" ar LRA vienojot kopīga izpratne par reģionālo politiku.

Kādreizējā cīņas partnere un biedrības dalībniece Laila Atiķe šogad nekandidēs, jo tam neesot spēka.

"Liepājnieki" izveidojuši sarakstu ar 18 kandidātiem, par mēra kandidātu LRA sarakstā startējošie "Liepājnieki" izraudzījuši Jāni Vilnīti.

Latvijas Reģionu apvienības/ ''Liepājnieki'' deputātu kandidātu saraksts: uzņēmēja un deputāte Linda Matisone, studente Agnese Jansone, drošības speciālists Agris Kovaļevskis, ārsts Andris Kalns, skolotājs Arnolds Šablovskis, personāla vadības un apmācības speciālists, deputāts Atis Deksnis, skolas direktors Gints Ročāns, uzņēmējs Ģirts Kronbergs, uzņēmējs Guntis Šalts, uzņēmējs Guntis Čukurs, uzņēmējs Juris Burņevskis, uzņēmējs Kirils Polovenko, inženieris Kristaps Žimants, students Kristiāns Kaire, skolotājs un gids Mārtiņš Ķesteris, uzņēmējs Modris Šveiduks, jaunsargu instruktors Varis Jansons, uzņēmējs, LTRK Kurzemes padomes vadītājs un deputāts Jānis Vilnītis.

Pievieno komentāru

Liepājā