Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājas dome apstiprina jauno sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu

Ceturtdien, 14. decembrī, Liepājas pilsētas domes sēdē tika apstiprināta pašvaldības noteiktā sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksa, kas, tāpat kā pakalpojuma iepirkuma brīdī, paliek nemainīga.

Deputāti apstiprināja pašvaldības noteikto atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma maksu par viena kubikmetra atkritumu apsaimniekošanu: 7,29 eiro bez PVN - par uzņēmuma ''Vides pakalpojumi Liepājai'' un 7,05 eiro bez PVN - par SIA ''Eko Kurzeme'' un SIA ''Eco Baltia vide'' sniegtajiem pakalpojumiem.

Atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma maksa par viena kubikmetra atkritumu apsaimniekošanu sastāv no trīs komponentēm: pašvaldības noteiktās atkritumu apsaimniekošanas maksas, Sabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātā tarifa par sadzīves atkritumu noglabāšanu atkritumu poligonā un Dabas resursu nodokļa par atkritumu apglabāšanu.

Domes sēdē pašvaldības apstiprinātajā apsaimniekošanas maksā neietilpst Sabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātais tarifs par atkritumu noglabāšanu poligonā un Dabas resursu nodoklis.

Saskaņā ar Dabas resursu nodokļa likumu nodoklis par atkritumu apglabāšanu līdz 2020. gadam katru gadu pieaugs: no 25 eiro par tonnu 2017. gadā līdz 35 eiro par tonnu 2018. gadā, 43 eiro par tonnu 2019. gadā un 50 eiro par tonnu 2020. gadā.

Atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumā ietilpst: atkritumu savākšana, pārvadāšana, pārkraušana, šķirošana, uzglabāšana, dalītās atkritumu savākšanas, pārkraušanas un šķirošanas infrastruktūras objektu uzturēšana, kā arī sabiedrisko pakalpojumu regulatora apstiprinātais tarifs par sadzīves atkritumu noglabāšanu atkritumu poligonā un dabas resursu nodoklis par atkritumu apglabāšanu normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Pievieno komentāru

Liepājā