Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks velobrauciens ''Pilsētā bez auto''

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību veselīgam un aktīvam dzīvesveidam, Liepājā, 16. septembrī, Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros notiks tradicionālais tautas velobrauciens ''Pilsētā bez auto''.

Reģistrācija dalībai velobraucienā sāksies pulksten 10 pie Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas ēkas Rožu ielā 6. Starts velobraucienam tiks dots pulksten 11.

Brauciena maršruts būs aptuveni 13 kilometrus garš, un tas virzīsies pa Kuršu ielu, Siena ielu, Malkas ielu, Kungu ielu, Lielo ielu, Jauno ostmalu līdz Brīvības ielai. No Brīvības ielas brauciens turpināsies pa velo celiņiem līdz pilsētas robežai, kur stāvlaukumā pie enkura plānota aptuveni 20-30 minūšu ilga apstāšanās.

Pēc pauzes brauciens turpināsies pa jaunizveidoto veloceliņu no pilsētas robežas līdz atpūtas vietai ''Kuršu vikingu apmetne'' Grobiņā, kur velobrauciena dalībnieki varēs nobaudīt zupu un piedalīties jautrās fiziskās aktivitātēs.

Pasākuma noslēgumā pulksten 17 ikviens velobrauciena dalībnieks aicināts doties uz Jorena un grupas ''Aarzemnieki'' koncertu pie tūrisma informācijas centra ''iCafe'' Grobiņas pilsdrupu pakājē.

Šogad Eiropas mobilitātes nedēļas devīze ir ''Pārvietojies gudrāk, dzīvo labāk''.

Eiropas Mobilitātes nedēļas pasākumus organizē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalība daļa sadarbībā ar aktīvā tūrisma centru ''Kuršu vikingu apmetne''. Papildu informācija pa tālruni 63404745.

Eiropas mobilitātes nedēļa tiek organizēta ar mērķi popularizēt ilgtspējīgu mobilitāti, izglītot sabiedrību par alternatīvo transporta līdzekļu pozitīvajiem aspektiem un mudināt iedzīvotājus tos izvēlēties arī kā ikdienas pārvietošanās līdzekļus.

Eiropas Mobilitātes nedēļa tiek atzīmēta kopš 2002. gada.

Pievieno komentāru

Liepājā