Liepājā meistarklasi pasniegs argentīniešu izcelsmes foto mākslinieks no Izraēlas

Nākamnedēļ Liepājas muzejā būs iespēja tikties ar argentīniešu izcelsmes foto mākslinieku Gustavo Sagorski (Gustavo Sagorsky), kurš pasniegs arī meistarklasi fotogrāfijā.

Pirmdien, 4. septembrī, pulksten 17 mākslinieks aicina uz sarunu un domubiedru satikšanos Liepājas muzejā, atklājot ikvienam interesentam savu redzējumu un zināšanas par tēmu ''Ievads Izraēlas mūsdienu fotomākslā''.

Dalības maksa ir 5 eiro, portālu informēja Liepājas muzeja muzejpedagoģe Zane Goldmane.

Savukārt otrdien, 5. septembrī, pulksten 13 notiks Gustavo Sagorska vadītā meistarklase fotogrāfijā par tēmu "Dabīgās gaismas portreti". Pulcēšanās meistarklasei Liepājas muzeja vestibilā. Meistarklase norise paredzēta Liepājas piejūras parkā.

Meistarklases dalībniekiem jāņem līdzi sava fotokamera. Iepriekšējā pieteikšanās rakstot e-pastā: pasts@liepajasmuzejs.lv norādot ''Gustavo S. meistarklase 5. septembrī''. Dalība meistarklasē maksā 10 eiro.

Gustavo Sagorskis ir dzimis 1975. gadā Argentīnā un šobrīd dzīvo Izraēlā - Jeruzalemē. Bezalelas mākslas un dizaina akadēmijā, Jeruzalemē, ieguvis gan bakalaura, gan arī maģistra grādu tēlotājmākslā. Kopš 2008. gada ir Bezalelas Mākslas un dizaina akadēmijas Fotogrāfijas fakultātes pasniedzējs.

2014. gadā kļuva par Ņujorkas alternatīvās izglītības radošās grupas ''Apexart Fellowship'' dalībnieku, savukārt divus gadus vēlāk saņēma Izraēlas Kultūras ministrijas veicināšanas balvu.

Gustavo Sagorska darbi ir izstādīti daudzviet pasaulē, viņam bijušas personālizstādes Filadelfijā, Buenosairesā, Telavivā, Taškentā, arī Minskā. Viņš piedalījies daudzās grupu izstādēs, tostarp Vācijā, Itālijā, Čehijā, Izraēlā, Argentīnā u. c.

Gustavo Sagorska fotomākslas izstāde ''Sonia'' Liepājas muzejā tiks atklāta 6. septembrī pulksten 17.

Pievieno komentāru

Liepājā