Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Goda liepājnieka titulam izvirzīts Tālivaldis Vēsmiņš 1

Goda liepājnieka titulam šogad izvirzīts bijušais Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdes loceklis un kādreizējais Liepājas domes deputāts no Liepājas partijas Tālivaldis Vēsmiņš, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Goda liepājnieka titulam Vēsmiņu nolemts izvirzīt par viņa ieguldījumu Liepājas SEZ izveidē un uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides veicināšanā Liepājā.

Liepājas apbalvojumu konsultatīvā padome, izvērtējot iedzīvotāju iesniegtās anketas, izraudzījusies gada liepājnieku "Top 15" un titula "Goda liepājnieks" saņēmēju.

Gada liepājnieku "Top 15" iekļauti cilvēki, kuru veikums vai notikums ar viņa līdzdalību 2016.gadā Liepājā bijis īpaši spilgts un pamanāms. Starp balvas saņēmējiem ir policists Gints Beltiņš, kurš pirms gada izpelnījās atzinību par pašaizliedzīgu rīcību, parūpējoties par diviem bez uzraudzības atstātiem bērniem. Tāpat balvu saņems mūziķis Renārs Kaupers par līdzdalību grupas "Prāta Vētras" koncerta rīkošanā Liepājā un aktīvu klātbūtni Liepājas sporta labdarības pasākumos un kultūras notikumos.

Starp balvas saņēmējiem ir arī dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce, aktieris Egons Dombrovskis, vokālā pedagoģe Ieva Dreimane, biedrības "Dižvanagi" vadītāja Ilze Durņeva, neatkarīgais radošais direktors Voldemārs Dūdums, skeitborda treneris Ainars Jermačenko, Liepājas muzeja direktore Dace Kārkla, mākslinieks Aivars Kleins, Liepājas Melngaiļskolas bigbenda vadītājs Jānis Ivuškāns, ārste Līga Priedena, bērnudārza "Margrietiņa" vadītāja, dzejniece un rakstniece Jana Rūce, biedrības "Karosta Kids" jauniešu centra direktore Tatjana Tarasova un Liepājas diakonijas centra vadītājs Mārtiņš Urdze.

Šogad titulam "Gada liepājnieks" bija saņemts rekordliels pieteikumu skaits - 90 anketas ar 63 pieteiktajiem kandidātiem. Titulam "Goda liepājnieks" bija saņemti 27 ieteikumi par 22 personām.

Galvenais vērtēšanas kritērijs bija tas, cik nozīmīgs, pamanāms un sabiedrības novērtēts bijis konkrētā kandidāta veikums pilsētas labā 2016. gadā.

Savukārt titula "Populārākais gada liepājnieks 2016" noskaidrošana būs uzticēta visiem pilsētas iedzīvotājiem. No 20.februāra līdz 1.martam ikviens liepājnieks varēs nobalsot par, viņaprāt, populārāko gada liepājnieku. Balsošana notiks pašvaldības mājaslapā un ar anketu palīdzību Liepājas domes apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Balvu saņēmēji tiks sumināti Liepājas dzimšanas dienas pasākumā 18. martā koncertzālē "Lielais dzintars".

Titulu "Goda liepājnieks" piešķir vienu reizi, savukārt titulu "Gada liepājnieks" vienam cilvēkam var piešķirt arī vairākkārt.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

nu nez

vai šādus titulus vajadzētu piešķirt par jebko,kas jau ir ticis dāsni atalgots...vai es kļūdos un tas ir bijis sabiedriskā kārtā un bez samaksas?

pirms gada, 2017.02.16 13:39

Liepājā