Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO: Atvērto durvju diena Liepājas Valsts tehnikumā

Liepājas Valsts tehnikums ceturtdien, 10. aprīlī, rīkoja informatīvo dienu, kas šogad norisinājās Klāva Ukstiņa ielā 17/23. 

Jauniešiem bija iespēja tikties ar pasniedzējiem,  tehnikuma audzēkņiem un uzzināt visu par izglītības, prakses un darba iespējām.

Informatīvās dienas apmeklētājiem bija sagatavoti arī īpaši pasākumi.
 
Notika jauna, unikāla braucamrīka testa brauciens. Braucamrīks izgatavots tehnikuma audzēkņu prakses laikā Vācijā. Kā pastāstīja divi no tā veidotājiem, kopumā pie tā strādājuši 34 audzēkņi. "Tas ir kravas velosipēds, kuru var darbināt ar elektromotoru," stāsta Rihards. Minoties, elektrība tam piedod lielāku ātrumu. Tā veidošanā piedalījušies 3. un 4. kursa audzēkņi, kuri apgūst mehatroniku, elektriķa arodu un arī automehāniķi. Lai izgatavotu šādu braucamo, bija atvēlēts četru nedēļu prakses laiks, bet to prakstiski izdevies uztaisīt divās nedēļās, pēc tam atlikuši vien krāsošanas un elektriskie darbi.   

Liela interese bija arī tehnikuma pagalmā izvietotajai sava veida lauku virtuvei, kur varēja rast Lieldienu noskaņu – izvirpot koka olu, krāsot olas dabīgās krāsvielās un piedalīties ripināšanā.

Tehnikuma kabinetos un darbnīcās varēja vērot specialitāšu paraugdemonstrējumus, pārbaudīt savas spējas un novērtēt savu atbilstību, iesaistoties dažādās radošās darbnīcās, spēlēs, atrakcijās. Izstaigājot visas darbnīcas, varēja sakrāt zīmodziņus, lai beigās saņemtu pārsteiguma balvu. Galdnieku darbnīcā varēja skatīt, ko audzēkņi izgatavojuši. Tur bija dažāda veida krēsli, durvis, kas veidotas tehnikuma kabinetiem.

Gardēžus gaidīja kokteiļbārs "Aprīļa pilieni". Apmierināti bija gan salda, gan sāļa mīļotāji, jo sanākušie paši varēja izgatavot savu sāļo un saldo gardumu no piedāvātajām izejvielām.

Nākamajā mācību gadā tehnikums piedāvā uzsākt mācības 18 programmās.

Pievieno komentāru

Liepājā