Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atrašanās uz ledus Tirdzniecības kanālā un Liepājas ezerā ir bīstama

Šobrīd Liepājas pilsētas ūdenstilpēs izveidojusies ledus kārta nav pietiekami bieza un droša, tāpēc atrašanās uz ledus var apdraudēt cilvēku dzīvību, informē Biedrības "Liepājas ezeri" izpilddirektors Ē.Urtāns.

Nekādā gadījumā nedrīkst atrasties uz ledus Tirdzniecības kanālā, jo gan pie tiltiem, gan zonā starp Attekas salu un Veco ostmalu, gan Liepājas ezera ziemeļu galā, iepretim Jaunajai ielai, kā arī atsevišķās vietās pie Ezermalas ielas ledus kārta vispār vēl nav izveidojusies. Bet bīstama ir visa ezera teritorija, īpaši meldrāju un citu ūdensaugu zona. Līdz ar to šobrīd atrašanās uz ledus un nodarbošanās ar licencēto makšķerēšanu uz ledus Liepājas pilsētas teritorijā ir aizliegta.

Pie Tirdzniecības kanāla un Liepājas ezera ziemeļu krastā ir izvietotas informācijas zīmes, kas brīdina, ka uz ledus atrasties ir bīstami. Tuvākajā laikā tiks izvietotas vēl vairākas šādas informācijas zīmes.

Aicinām ikvienu būt piesardzīgam un īpaši paskaidrot bērniem un pusaudžiem, ka atrašanās uz ledus ir aizliegta.

Biedrība „Liepājas ezeri” seko līdzi situācijai Liepājas licencētās makšķerēšanas ūdenskrātuvēs (Liepājas ezers un Tirdzniecības kanāls, posmā no Dzelzceļa tilta līdz Tramvaja tiltam), bet tikko mainīsies hidrometeoroloģiskās prognozes un izveidosies stabila ledus kārta, paaugstinātas bīstamības stāvoklis un aizliegums atrasties uz šo ūdenstilpņu ledus var tikt atcelts.

Pievieno komentāru

Liepājā