Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar grupas ''CREDO'' koncertprogrammu pie galdiņiem atzīmēs Latvijas dzimšanas dienu

17. novembrī pulksten 20 Liepājas Latviešu biedrības nams aicina kopīgi nosvinēt valsts svētkus, apmeklējot leģendārās grupas ''CREDO'' koncertprogrammu pie galdiņiem ''Daudz laimes, Latvija!''. Svētku atmosfēru ar krāšņiem tērpiem un eleganci papildinās sporta deju kluba "Lesto" deju priekšnesumi.

Biedrības nams pirmo reizi balles apmeklētājiem sniedz iespēju atzīmēt Latvijas dzimšanas dienas svinības kopā ar latviešu estrādes mākslinieku grupu ''Credo'', kurā muzicē Guntis Veits (solists, ģitārists), Aivars Vīksna (solists, basģitārists), Gundars Lintiņš (sitaminstrumentālists) un Guntars Endzelis (solists, ģitārists).

Šo 43 gadu laikā kopš pastāv "Credo", grupa ir aktīvi piedalījusies dažādos konkursos un ieguvusi apbalvojumus (''Mikrofona aptauja'', ''Muzikālā Banka''), kā arī veiksmīgi sadarbojusies ar populāriem mūziķiem, piemēram, daudzu dziesmu autors ir maestro Raimonds Pauls. Neskatoties uz grupas sastāva izmaiņām vairāk nekā 40 gadu pastāvēšanas laikā, ''Credo'' turpina uzstāties Latvijas klubos, saviesīgos vakaros un mūzikas festivālos, priecējot savus klausītājus ar lielisku mūziku.

Par godu valsts svētkiem, grupas līderis Guntis Veits sola izpildīt daudzveidīgu koncertprogramu, kurā būs iekļautas klausītājiem zināmās, laika pārbaudi izturējušās un tik ļoti iemīļotās dziesmas no grupas muzikālo gaitu sākuma, 90. gadiem, kā ''Ziņģe par bailēm'',  ''Meitene ar kallu ziediem'', ''Kad nekas nav palicis tevī'', ''Neko nevar skaidri zināt'', ''Tur aiz mākoņiem ir saule'' un citas dziesmas, kas tapušas samērā nesen un veltītas Latvijas dzimšanas dienai.

Grupas dziesmu repertuāru papildinās Imanta Kalniņa, Zigmāra Liepiņa, Mārtiņa Brauna un citu komponistu darbi, pie kuru dziesmām apmeklētāji parasti vēlējušies dejot līdz rīta gaismai.

Vakara turpinājumā svētku apmeklētājus sagaidīs Liepājas sporta deju kluba "Lesto" dejotāji ar skaistiem un gracioziem priekšnesumiem, kuru izpildījumā redzēsim neatkārtojamo Vīnes valsi un temperamentīgās Latīņamerikas dejas.

Lai šis pasākums paliktu atmiņā, balles skaistākos mirkļus varēs iemūžināt īpaši izgatavotajā fotostūrītī.

Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija Liepājas Latviešu biedrības nama kasē no 17. oktobra.

Pievieno komentāru

Liepājā