Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apkurei pieslēgušies Liepājas bērnudārzi un skolas, pamazām pievienojas arī dzīvojamās ēkas

Saglabājoties vēsajiem un lietainajiem laikapstākļiem, apkures sezonu uzsākuši jau 57% SIA ''Liepājas enerģija'' klientu, tostarp arī pilsētas izglītības iestādes, ziņo uzņēmuma pārstāvji. Ēku individuālie siltummezgli māju iedzīvotājiem nodrošina iespēju izvēlēties komfortablu iekštelpu temperatūru un ekonomisku siltumenerģijas patēriņu, tādēļ apkures sezonu iespējams uzsākt jebkurā brīdī.

Pagājušajā nedēļā apkures sezona uzsākta visos Liepājas bērnudārzos, daļā skolu un vairāk nekā pusē SIA ''Liepājas namu apsaimniekotājs'' pārvaldītajās dzīvojamās mājās. Kopumā līdz 9. oktobrim apkures sezona uzsākta 539 pilsētas objektos – 306 daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, 75 privātmājās, 124 komercobjektos un 34 izglītības iestādēs.

Lēmums par apkures sezonas uzsākšanu nemainīgi ir pašu iedzīvotāju ziņā – lai pieslēgtu apkuri, ir jāvēršas pie savas mājas pārstāvja vai apsaimniekotāja, kurš ir tieši atbildīgs par apkures nodrošināšanu ēkā, atgādina ''Liepājas enerģija''. Lai mājokļos būtu mājīgi un komfortabli, kā arī siltumenerģija tiktu izmantota efektīvi, jāizvēlas individuālo siltummezglu nodrošinātās priekšrocības. Uzstādot siltummezglā precīzus rādījumus, tas darbojas automātiski, patērējot siltumenerģiju atbilstoši klientu komforta prasībām un laikapstākļiem.

Pievieno komentāru

Liepājā