Aicina Lieldienu brīvdienās apmeklēt trušu izstādi un mājražotāju tirdziņu

Liepājas Latviešu Biedrības nams aicina dienu pirms Lieldienām, 15. aprīlī no pulksten 11 līdz 15 liepājniekus un pilsētas viesus apskatīt daudzveidīgo šķirņu trušu izstādi, kā arī ģimenes ar bērniem piedalīties radošajās darbnīcās. Izstāde veidota sadarbībā ar trušu audzēšanas saimniecību ''Kalvenes trusis''.

Dzīvnieku mīļotāji izstādē varēs gan aplūkot, gan samīļot un nofotografēt divdesmit dažādu šķirņu un nokrāsu dekoratīvos trušus, kas būs ieradušies, lai Lieldienās priecētu visus Biedrības nama apmeklētājus. Garaušu daudzveidību pārstāvēs tādas šķirnes kā Jaunzēlandes sarkanais, Lielā šinšilla, Baltakotainais, Lielais vācu tauriņš, zilais Flandrs, Jaunzēlandes baltais, Kalifornijas, dzeltenais Beļģu milzis jeb Flandrs, Baltie beļģu milži, Jaunzēlandes baltais u.c. šķirnes. Izstādes laikā ''Kalvenes trusis'' pārstāvji Lauris un Signe Tomsoni sniegs konsultācijas trušu audzēšanā un atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Pūkainie izstādes dalībnieki būs sastopami ne tikai būrīšos, bet gaidīs apmeklētājus pie īpašā fotostūra, kur ikvienam būs iespēja iemūžināt neaizmirstamu kopbildi ar kādu no trušu saimes brašuļiem, tādejādi uz mirkli sperot soli viņu karalistē. Izstādi papildinās dažādi trušādas izstrādājumi - piekariņi, aproces un tauriņi, kurus varēs arī iegādāties. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Izstādes laikā darbosies arī bērnu radošā darbnīca ''Raibā koka ola'', kurā mazajiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apgleznot un izrotāt savu personīgo koka olu. Bērni aicināti ņemt līdzi arī savas Lieldienu olas, ko izrotāt pēc sirds patikas un jau laikus ievingrinoties olu ripināšanā.

Paralēli trušu izstādei no pulksten 10 līdz 16 Rožu laukumā norisināsies ikgadējais mājražotāju un amatnieku Lieldienu tirdziņš. Svētku tirdziņa sortimentā atradīsies gan idejas un risinājumi svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas soļiem. Starp pārtikas produktiem būs atrodama lauku maizīte, medus ar netradicionālām garšām, konditorejas izstrādājumi, kūpināti un vītināti gaļas produkti, sukādes, tējas un sīrupi, priežu čiekuru un smiltsērkšķu produkcija, kūpinātas zivis, mājas sieri, garšvielu maisījumi. Dažādi Kurzemē ražoti vīni un sidri - īpaši aicinām nobaudīt pieneņu vīnu un Lieldienu olu liķieri. Tirgotāji piedāvās arī pirmos stādus, ko dēstīt puķu dobēs. Tāpat piedāvājumā atradīsies bērnu attīstošās rotaļlietas, naudas maki, pavasara piknika piederumi, Latvijā ražota gultas veļa, latviskā dizaina pavasara cepures un šalles lieliem un maziem, tilla un mežģīņu svārki, kleitas, džemperi pavasarīgos toņos un rakstos, un nebijis piedāvājums šajā reizē būs darba apģērbi.

Pievieno komentāru

Liepājā