Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Reģioni aktīvi sāk gatavoties Lielajai talkai

Līdz šā gada Lielajai Talkai palicis vēl nedaudz vairāk nekā mēnesis, bet darbs pie sakopšanas aktivitātēm sācies jau visā Latvijā. Īpaši aktīvi šobrīd risinās piegružoto vietu apzināšana – Lielās Talkas piesārņoto vietu kartē atzīmētas jau vairāk nekā 80 vietas, kuras vēlams sakopt Lielās Talkas ietvaros 23.aprīlī.

Tāpat Lielās Talkas nozīmi ne vien Latvijas sakopšanā, bet arī valsts starptautiskā tēla veidošanā atzinusi arī jaunā Latvijas Institūta vadītāja Aiva Rozenberga. Stājoties amatā, viņa norādījusi, ka Lielā Talka un īpaši 2018.gada 8.septembrī gaidāmā pasaules talka, būs viena no viņas darba prioritātēm tuvākajos gados, informē Lielās Talkas mediju koordinatore Madara Laicāne.

Arvien lielāka rosība sākusies arī reģionos, kur aprīļa aktivitātes sākuši plānot ne vien pašvaldību darbinieki, bet arī skolas, biedrības un iedzīvotāju organizācijas. Turklāt 23 reģionu aktīvisti pieteikušies Lielās Talkas koordinatoru konkursā “Latvijai BŪT zaļai!”, lai pierādītu, ka tieši viņi ir aktīvākie vides jautājumu risinātāji Latvijā. Konkursa ietvaros visiem dalībniekiem būs gan jāorganizē izglītojoši pasākumi, gan jāizveido iedvesmojoši video un daiļdarbi par vides kopšanas tēmām. Visvairāk pieteikumu konkursam šogad saņemts no Vidzemes.

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas