Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielā Talka šogad notiks 23. aprīlī ar saukli "Latvijai BŪT zaļai!"

Šā gada Lielā Talka norisināsies 23.aprīlī un par tās vadmotīvu izvēlēts sauklis “Latvijai BŪT zaļai!”, tādējādi iedzīvinot Latvijas mērķi virzīties uz zaļākās valsts pasaulē statusu. Lielā Talka jau šogad sāk darboties zem LV100 zīmes, atgādinot, ka talkošanas iniciatīva tika aizsākta 2008.gadā ar mērķi sakopt Latviju līdz tās simtgadei, informē Lielās Talkas mediju koordinatore Madara Laicāne.

Jau šobrīd ikvienam ir iespēja dot savu ieguldījumu valsts sakopšanā, mājaslapā talkas.lv sadaļā “Kartes” atzīmējot pamanītās piesārņotās vietas jebkur Latvijā, kuras vajadzētu sakopt 23.aprīlī. Piesārņoto vietu kartē ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts maksimāli precīzi piesārņotās vietas, lai gan talku organizatoriem, gan citiem vērīgajiem cilvēkiem būs iespēja aplūkot šos punktus, kā arī papildināt šo karti ar pašu atrastajām piesārņotajām vietām.

“Lielā Talka par savu šī gada saukli ir izvēlējusies projekta galveno motīvu – „Latvijai BŪT zaļai!”. Talkošana visiem kopā ieaudzina cilvēkos rūpes par savu zemi, un tas ir pirmais solis uz mīlestību pret savu valsti. Tāpēc Talka kā tāda nav pašmērķis – svarīgākais ir „veikt talku” cilvēku domāšanā un ikdienas paradumos! Tāpēc arī ticu, ka mēs kopīgiem spēkiem varam panākt to, ka Latvija būs zaļākā!” uzsver “Lielās Talkas” vadītāja Vita Jaunzeme.


Pievieno komentāru

Latvijas ziņas