Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Lielā Talka notiek 1750 oficiālajā talkas vietās un citur Latvijā

Sestdien jau no deviņiem rītā visa Latvija dodas Lielajā Talkā un vienojas kopīgās vides sakopšanas un labiekārtošanas aktivitātēs 1750 oficiāli apstiprinātajās talkas vietās. Šogad, kad talkas vadmotīvs ir “Latvijai BŪT zaļai!”, talkošanas vietas pieteiktas aktīvāk nekā pērn, kad oficiāli talkas norisinājās 1620 talkas vietās, informē Lielās Talkas mediju koordinatore Madara Laicāne.

Visvairāk talku vietu pieteiktas Vidzemē – gandrīz seši simti talku, kam seko Zemgale ar aptuveni 350 talkošanas vietām. Latgalē pieteiktas nedaudz vairāk nekā 300 talku vietas, un līdzīga aktivitāte ir arī Rīgā un Jūrmalā, kur talkos gandrīz 300 oficiālajās talkošanas vietās. Savukārt Kurzemē pieteiktas gandrīz 200 talkas vietas, taču visā Latvijā daudzi talkas darbus iesākuši jau piektdien, kā arī liela daļa Latvijas iedzīvotāju plāno talkot ārpus oficiāli pieteiktajām vietām.

Tiem, kas nav paspējuši noorganizēt savu talku, pastāv iespēja izvēlēties jebkuru no apstiprinātajām talkošanas vietām mājaslapā www.talkas.lv un šodien tai pievienoties. Pirms tam ieteicams no talkas atbildīgā noskaidrot, vai nav nepieciešams līdzi paņemt kādus īpašus darba rīkus.

Lielās Talkas organizatori arī atgādina, ka visi oficiālo talkas vietu atbildīgie tiek aicināti sūtīt informatīvās īsziņas par talkas sākumu, dalībnieku skaitu un interesantākajiem atradumiem uz šādiem telefona numuriem:
Kurzeme 28180005
Zemgale 28180006
Vidzeme un Rīga 28180009
Latgale 28180010

Pievieno komentāru

Latvijas ziņas