Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izsoles uzvarētājs atsakās pirkt bijušo Skrundas lokatora pilsētiņu, jo tā esot izlaupīta 1

Bijušās Skrundas lokatora pilsētiņas izsole vakar pasludināta par nenotikušu, jo tās uzvarētājs SIA "Kurzemes nekustamie īpašumi" mēneša laikā nav samaksājis pirkuma summu, informēja zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. Izsoles uzvarētājs skaidro, ka atteicies no pirkuma, jo Skrundas lokatora pilsētiņa esot izlaupīta.

"Mēs esam apsekojuši īpašumu un konstatējuši, ka tas ir ievērojami izlaupīts un absolūti neatbilst novērtējumam. No katlumājas nekas nav palicis, demontētas ceļu betona plāksnes. Faktiski īpašums ir izdemolēts. Situācija dabā absolūti neatbilst tam, kas tika piedāvāts izsolē un bija redzams fotogrāfijās. Manuprāt, ir jāveic īpašuma pārvērtēšana," savu lēmumu atteikties no īpašuma iegādes skaidroja SIA "Kurzemes nekustamie īpašumi" valdes priekšsēdētāja Marina Ķēniņa.

Iespēju iegūt lokatora pilsētiņu savā īpašumā tagad iegūst pārsolītais izsoles pretendents SIA "Capital Investment Group", kas piedāvāja otru augstāko nosolīto summu - 402 000 eiro. Uzņēmumam divu nedēļu laikā jāpiesakās, ja tas vēlas armijas pilsētiņu pirkt.

Kā ziņots, novembra sākumā atkārtotā izsolē bijušā Skrundas lokatora pilsētiņu par 403 200 eiro nosolīja SIA "Kurzemes nekustamie īpašumi".

Izsolē dalības naudu bija iemaksājuši 13 pretendenti, bet tajā piedalījās 11. Visi izsoles dalībnieki bijuši vietējie, no ārvalstīm neviens nepiedalījās.

Jau ziņots, ka maijā valsts nekustamais īpašums "Mežaine" Skrundas novada Raņķu pagastā tika izsolīts kādam Latvijā reģistrētam uzņēmumam par 82 800 eiro, aģentūru LETA informēja zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. "Latvijas Avīze" vēsta, ka tiesa šo izsoli atzinusi par nenotikušu, jo tās uzvarētājs laikā neiemaksāja iepirkuma summu.

Savukārt iepriekšējais bijušā Skrundas lokatora pilsētiņas īpašnieks SIA "Iniciatīva Europa" Skrundas novada pašvaldībai divus gadus nebija maksājis nekustamā īpašuma nodokli, aģentūru LETA iepriekš informējusi zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože. Nodokļa parāda summa maijā bija sasniegusi 11 831 eiro. Pašvaldība vērsās pie tiesu izpildītāja, lai parādu piedzītu. Kā atzina Bože, no līdzšinējā īpašnieka nesekmīgi mēģināts nodokļu parādu piedzīt citā veidā un nekustamā īpašuma piespiedu atsavināšana bijis galējais līdzeklis.

"Iniciatīva Europa" īpašumu nosolīja 2010.gada 4.jūnijā par 170 000 latu (241 890 eiro). Ar bijušā Skrundas lokatora pilsētiņas pircēju 2010.gada 9.jūlijā tika noslēgts nomaksas pirkuma līgums, kurā noteiktais samaksas termiņš bija desmit gadi. SIA "Iniciatīva Europa" vienīgais īpašnieks ir Krievijas pilsonis no Samāras Sergejs Rižkovs.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Latvijas ziņas