Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēlajās vakara stundās 912. maršruta autobuss brauks retāk

Pamatojoties uz Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras ''Liepājas sabiedriskais transports'' veikto statistikas datu analīzes rezultātiem par pārvadāto pasažieru skaitu autobusa maršrutā Nr. 912 ''Liepāja-Grobiņa'', drīzumā ir plānots samazināt autobusu reisu skaitu vēlajās vakara stundās.

Izvērtējot pārvadāto pasažieru skaitu autobusu maršrutos Nr.912, 912A un 912B un šo maršrutu ekonomiskos rādītājus, aģentūra ''Liepājas sabiedriskais transports'' secinājusi, ka autobusa maršruta Nr. 912 vakara reisus izmanto mazs pasažieru skaits vai pasažieru nav vispār, tādejādi radot nepamatojamus finansiālus zaudējumus aģentūrai.

Vairāk nekā mēnesi ilgušajās diskusijās starp Grobiņas novada domes priekšsēdētāja vietnieku Aivaru Galecki un aģentūru tika izvērtēti iespējamie risinājumi, kas būtu pieņemami gan iedzīvotājiem, kas ikdienā izmanto šo maršruta autobusu, kā arī mazinātu finansiālus zaudējumus aģentūrai. Rezultātā panākts kompromiss, kas paredz pēc pulksten 19 samazināt esošo reisu biežumu līdz vienam reisam stundā.

Izdevies arī pārliecināt aģentūru saglabāt maršruta autobusa Nr. 912 pēdējo reisus pulksten 22 no Kuršu ielas, lai iedzīvotājiem būtu iespēja atgriezties savās dzīves vietās Grobiņā pēc kultūras pasākumu apmeklējumiem Liepājā.

Plānotās izmaiņas ir saskaņošanas procesā un tās varētu stāties spēkā marta mēnesī. Precīzas izmaiņas autobusu sarakstā Grobiņas dome paziņos savā ikmēneša izdevumā.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā