Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā un Grobiņā skolēniem būs seminārs par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām Kurzemē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra septembrī Kurzemes reģiona 10.-12.klašu skolēniem rīkos četrus informatīvos seminārus par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām.

Semināra laikā 10.-12.klašu skolēniem tiks sniegti Latvijas un ārzemju uzņēmumu veiksmes stāsti, radoša biznesa attīstības metodes, komandas veidošanas metodes, līdzekļu piesaistīšana un produkta virzīšana tirgū, kā arī praktiski tiks dota iespēja izstrādāt savu pirmo biznesa plānu.

Semināru laiki un norises vietas: 17.septembrī Liepājas Valsts 1.ģimnāzijā, 18.septembrī Rīgas Tehniskās universitātes Ventspils filiālē, 24.septembrī Grobiņas Ģimnāzijā, 25.septembrī Talsu Valsts ģimnāzijā.

Semināru vadīs pieredzējušais Rīgas Biznesa skolas programmu direktors, uzņēmējs un biznesa konsultants Klaudiu Andrešs Rivera (Claudio Andres Rivera).

Vidējās izglītības iestāžu skolēni un to skolotāji ir aicināti pieteikt dalību kādā no semināriem, rakstot uz e-pasta adresi seminari@rtusp.lv, norādot kopējo dalībnieku skaitu, dalībnieku skolu un kontaktinformāciju.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra no š.g. 17.septembra līdz 16.novembrim Kurzemes, Vidzemes, Latgales, Zemgales un Rīgas reģionos rīkos kopumā divdesmit informatīvos seminārus par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām, motivējot vidējās izglītības iestāžu jauniešus pēc izglītības iegūšanas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Seminārus rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu. Semināri tiek īstenoti Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" laikā, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā