Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņas dome kļuvusi par Nacionālā veselīgo pašvaldību tīkla dalībnieci

9. decembrī Grobiņas novada pašvaldība saņēma Veselības ministrijas apliecinājumu par uzņemšanu Latvijas Nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā, ziņo domes pārstāvji.

Nacionālā veselīgo pašvaldību tīkla mērķis ir sekmēt labās prakses piemēru, pieredzes un ideju apmaiņu starp pašvaldībām, atbalstīt pašvaldības un sniegt tām metodoloģisku atbalstu dažādu sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumu risināšanā lokālā līmenī un paaugstināt pašvaldību darbinieku izglītotību sabiedrības veselības un veselības veicināšanas jautājumos, tādējādi atbalstot veselības, labklājības un vienlīdzīgu iespēju attīstību reģionālajā līmenī.

Dalība Nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā ir brīvprātīga un bezmaksas. Tā ir kustība, kurā var iesaistīties visas pašvaldības, kas vēlas darboties veselības veicināšanas jomā, izpilda noteiktus kritērijus saistībā ar veselības veicināšanu un aizpilda pieteikuma dokumentus.

Paredzēts arī, ka tieši Nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā iesaistītajām pašvaldībām būs lielāka iespēja saņemt ES finansējumu iedzīvotāju veselības veicināšanas projektiem t.sk. veselīga uztura, fizisko aktivitāšu, reproduktīvās, garīgās, kā arī atkarību mazināšanā.

Šobrīd Nacionālajā veselīgo pašvaldību tīklā darbojas jau vairāk nekā 100 Latvijas pašvaldības.

Pievieno komentāru

Grobiņas novadā