Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grobiņā izgatavos uz uzstādīs jaunas velonovietnes 3

2015. gada velotūrisma popularizēšanas pasākuma ''Grobiņas Velobānis'' ietvaros ikvienam bija iespēja radīt Grobiņas novada velonovietnes skici. No 7 iesniegtajām skicēm Grobiņas novada iedzīvotāji un apmeklētāji nobalsoja par, viņuprāt, labāko skici un par uzvarētāju kļuva Linda Aušinska, kuras radītā skice ir projekta ''Velonovietņu izgatavošana un uzstādīšana'' idejas pamats, informē Grobiņas novada dome.

Projekta mērķis ir izgatavot un uzstādīt 6 oriģinālas un unikālas velonovietnes pie sabiedrībai nozīmīgiem un tūristiem saistošiem publiskās infrastruktūras objektiem Grobiņā, tādējādi uzlabojot publisko un tūrisma pakalpojumu pieejamību un sasniedzamību, sekmējot velotūrisma infrastruktūras attīstību un veicinot vietējās teritorijas sakārtošanu. 2016. gada 10. oktobrī saņemts lēmums par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Projekta ietvaros 30. novembrī noslēgts līgums ar SIA ''Ideju lidlauks'' par velonovietņu izgatavošanu un uzstādīšanu Grobiņā. Kopējās projekta izmaksas ir 8349 eiro, no kuriem 6210 eiro ir publiskais finansējums.

Projekta īstenošanas termiņš: 2017. gada 31. jūlijs.

Pēc projekta īstenošanas Grobiņas pilsētas iedzīvotājiem un apmeklētājiem būs pieejamas vizuāli saistošas, ērtas, drošas un ''Latvijas Riteņbraucēju apvienības'' izstrādātajām ''Vadlīnijām velosipēdu novietņu izveidošanai'' atbilstošas velonovietnes. Tās plānots izvietot tiešā velosipēdstu maršrutu galamērķu tuvumā: pie Grobiņas novada domes, Grobiņas mūzikas un mākslas skolas, Grobiņas pilsētas bibliotēkas, Grobiņas viduslaiku pils ar bastioniem, Grobiņas sporta centra un aktīvā tūrisma centrā ''Kuršu Vikingu apmetne''.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

lauķis

Vai Grobiņas novada pagastos nav paredzētas velonovietnes? Mums lauciniekiem arī noderētu.

pirms gada, 2016.12.28 22:52

nu ja

Ja vienkāršu velopēda novietojamo statīvu nosauc par unikālu un oriģinālu, ir iespējams nokāst par to vairāk naudas :)))

pirms gada, 2016.12.29 09:19

Latvaanis

8000$ par 6novietnem - bail bus novietot nokops ricuku ar visu novietni

pirms gada, 2017.01.01 13:29

Grobiņas novadā