''Mana Kleita'' atgriež modē eleganci un sievišķību

''Paziņas apgalvo, ka šis ir sapņu darbs un es tam piekrītu. Es mīlu savu darbu! Pirmdienās, kad klienti atgriež īrētos tērpus, mēs saņemam atpakaļ stāstus par to cik labi mūsu tērpos ir pavadīts laiks, cik komplimenti saņemti un kā pagājis vakars," priecājas uzņēmuma ''Mana Kleita" īpašniece Linda Burlova.

Salonā ''Mana Kleita'' saposties var ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, kuri nevēlas iegādāties uzvalku, bet labprāt to izīrētu uz īpašo vakaru.

L.Burlova priecājas, ka viņas tērpu salonam ir daudz klientu. Īpaši daudz tērpu tiek meklēts izlaidumu un kāzu sezonā, kad ierodas absolventi, kāzu viesi, jaunā pāra vecāki un vedēji.

''Šobrīd stilisti pat iesaka īrēt tērpus, nevis pirkt. Vienmēr ir patīkamāk, kad uz pasākumu vari ierasties jaunā tērpā. Es vienmēr sekoju līdzi tam, kas ir modē, tāpēc tērpi ir moderni," par pasaules modes tendencēm stāsta L. Burlova.

Uzņēmums ''Mana Kleita'' ciešu sadarbību izveidojis ar Liepājas Modes un Mākslas studiju un šobrīd kopā ar studijas audzēknēm gatavo modes šovu, kuru demonstrēs izstādē ''Ražots Liepājā''.

Viena diena uzņēmumā