"Vaiņodes" handbolisti virslīgā pārsteidz komandu "Ogre/Miandum"

Sestdien, 25. novembrī, SynotTip handbola Virslīgā par pārsteigumu parūpējās Vaiņodes handbolisti, kas savā laukumā negaidīti pieveica "Ogre/Miandum".

Pirmā apļa spēlē starp "Ogre/Miandum" un Vaiņodes komandām uzvaru ar 35:29 izcīnīja ogrēnieši, taču šovakar spēle risinājās pēc cita scenārija. Vaiņode atklāja spēles rezultātu, bet ceturtajā minūtē panāca jau 4:1. Puslaika vidū pēc Oskara Pāvila metiena mājinieki panāca arī +6, un, lai gan vēlāk ogrēniešiem izdevās deficītu samazināt līdz trim vārtiem, puslaika pārtraukumā Vaiņode devās tieši ar sešu vārtu pārsvaru – 20:14, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Otro puslaiku laukuma saimnieki iesāka ar diviem vārtiem pēc kārtas, kas ļāva panākt jau +8, bet vēlāk "Ogre/Miandum" nedaudz samazināja mājinieku pārsvaru, pietuvojoties līdz četriem vārtiem. Desmit minūtes līdz spēles beigām ogrēnieši pievilka arī līdz -3 (30:27) un Vaiņode bija spiesta apturēt viesu ofensīvu ar minūtes pārtraukumu. Pēc tā mājinieki atkal atrāvās līdz +5 un uzvaru nosargāja. Spēles galarezultāts – 36:33 Vaiņodes labā.

"Vaiņodei" ar 15 vārtiem rezultatīvākais bija Oskars Pāvils, septiņus vārtus guva Ainārs Pāvils. Viesiem rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Dzintars Dravnieks.