"Vaiņodes" handbolisti piekāpjas "MSĢ/LAT-Hertz" vienībai

"Vaiņodes" handbolisti sestdien, 3. februārī, izbraukumā "SynotTip" virslīgas handbola čempionāta otrajā posmā ar 26:32 (14:18) zaudēja komandai "MSĢ/LAT-Hertz".

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Ainārs Pāvils, piecus vārtus iemeta Jurģis Strēlis, bet ar četriem vārtiem izcēlās Gatis Taujēns. Mājiniekiem rezultatīvākais ar desmit vārtiem bija Guntis Piļpuks, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Mača 18. minūtē vaiņodnieki bija vadībā ar 12:11, bet pēc pirmā puslaika ar 18:14 priekšā bija "MSĢ/LAT-Hertz" handbolisti. 43. minūtē mājinieki panāca sešu vārtu pārsvaru - 25:19, iekrāto pārsvaru noturot līdz mača beigām un uzvarot ar 32:26.

Svētdien, 11. februārī, pulksten 13 Vaiņodes sporta hallē "SynotTip" virslīgas handbola čempionāta otrajā posmā spēlēs "Vaiņode" pret "ASK/LSPA".

Jāatgādina, ka balstoties uz pirmā posma jeb pirmo divu apļu rezultātiem, otrajā posmā komandas tiek sadalītas divos četriniekos. MSĢ/LAT-Hertz, ASK/LSPA, kā arī Vaiņode un "Jūrmalas Sports" spēlē otrajā četriniekā, kur startē komandas, kas pirmo posmu noslēdza no 5. līdz 8.vietai.