"Vaiņodes" handbolisti bez sava līdera Oskara Pāvila zaudē "Jūrmalas sportam" 2

"Vaiņodes" handbolisti sestdien, 9. decembrī, Vaiņodes sporta hallē "SynotTip" virslīgas handbola čempionāta otrā apļa spēlē ar 25:29 (13:13) zaudēja "Jūrmalas sportam".

"Vaiņodei" rezultatīvākais ar astoņiem vārtiem bija Rihards Plūme, bet ar pieciem vārtiem katrs izcēlās Matīss Mickus un Ainārs Pāvils. Viesiem rezultatīvākais ar deviņiem vārtiem bija Rolands Ivanovs, vēstīts Latvijas Handbola federācijas mājaslapā.

Vaiņodniekiem šajā spēlē bija jāiztiek bez sava līdera Oskara Pāvila, kurš pagājušajā nedēļā izbraukumā spēlē pret "Latgolu" guva kājas traumu. Mājiniekiem gan spēles sākums izdevās veiksmīgs.  Vaiņode jau sākumā izvirzījās vadībā ar 3:1 un vadībā pavadīja lielāko daļu pirmā puslaika. Pirmais puslaiks tika noslēgts neizšķirti – 13:13.

Otrajā puslaikā jau no pirmajām minūtēm iniciatīva pārgāja viesu pusē, kas līdz puslaika vidum panāca jau +6 (23:17). Iekrāto pārsvaru jūrmalnieki veiksmīgi prata nosargāt, mājiniekus tuvāk par trim vārtiem tā arī nepielaižot. Spēles gala rezultāts – 29:25 "Jūrmalas Sporta" labā.

"Vaiņode" svētdien, 10. decembrī, pulksten 16 savā laukumā uzņems "MSĢ/LAT-Hertz" vienību.

Komentāri 2

Nr1

Malcis Rihard :) bet ko varu pateikt speles zimejums vainodei NAV un nebus. Taktika -iedod bumbu arejam speletajam palaiz bumbu 2x apkart un metiens bet ja uznak virsu atdod kas ir brivaks un tas meigina izcinit sev metienu.

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.10 01:41

ex handbolists

vaiņode spēlē pietiekoši modernu handbolu. Kas kā saprot "spēles zīmējumu". ? Vaiņodniekiem ir pietiekoši daudz iestrādātas kombinācijas, kuras iet caur vismaz 60% situācijās. Saprotu, ka trauma ir vienam no līderiem. Līdz ar to arī ir citādāks spēles stils, kas arī nav no tiem sliktākajiem.

pirms 4 mēnešiem, 2017.12.11 14:19