Roberts Lūsis izcīna trešo vietu Latvijas junioru čempionāta ceturtajā posmā

4. septembrī Langes mototrasē Igaunijā kopā ar Igaunijas čempionāta posmu norisinājās Latvijas čempionāta 4. posms motokrosā. Tas veiksmīgs bija "Motokurzemes" braucējam Robertam Lūsim.

MX65 klases kvalifikācijā “Motokurzemes” sportists Roberts Lūsis 27 sportistu konkurencē spēja uzrādīt 2. ātrāko apļa laiku, apliecinot gatavību cīņai par augstu rezultātu šajās sacensībās, informē komanda.

Pirmā brauciena sākumā Roberts turējās 2. vietā, bet tad līkumā kļūdījās un krita. Pēc kritiena “Motokurzemes” sportists atsāka cīņu no 4. pozīcijas, taču arī priekšā braucošais sportists krita, kā rezultātā Roberts atguva 3. vietu. Pirmajā braucienā Roberts finišēja kā trešais. Otrā brauciena sākumā Roberts ierindojās 3. pozīcijā, aizvadīja stabilu braucienu, arī finišējot kā trešais. Līdz ar to Latvijas junioru čempionāta 4. posmā Robertam Lūsim 3. vieta.

MX2 klasē “Motokurzemes” sportists Tomass Šileika pirmajā braucienā izcīnīja 4. vietu. Otrajā braucienā Tomass lēcienā nesadalīja trajektorijas ar citu Latvijas sportistu, kā rezultātā tika nolauzts bremžu pedālis un deformēts izpūtējs. Neskatoties uz to, Tomasam otrajā braucienā izdevās finišēt 16. vietā, Latvijas čempionāta 4. posmā izcīnot 7. vietu.

Paldies atbalstītājiem - SIA “ Safe”, SIA “KoroBūve”, www.tahografs.lv. Nākamie “Motokurzemes” sportistu starti jau šajā nedēļas nogalē – Latvijas čempionāta superfinālā Dobelē.