Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rekordskaits komandu piedalās ģimeņu volejbola turnīrā

Aizputes ģimeņu volejbola turnīrā ceturtdien, 28. decembrī, Aizputes novada sporta centrā piedalījās 32 ģimeņu komandas no Aizputes novada, Liepājas un Kuldīgas. Ģimenes tika sadalītas trīs grupās pēc spēku samēriem un sagatavotības.

"Iesācēju" grupā 1.vieta Juriki - Kārlis, Indra un Gints, 2.vieta Pūpoli - Ieva un Madars, 3.vieta Cinovski - Hanna un Matīss, vēl piedalījās Pūpolu un Alseiku ģimenes, informē Aizputes novada sporta centra direktors Indulis Laškovs.

"Amatieru" grupā 1.vieta Roņi - Reičela, Ieva un Zintis, 2.vieta - Pēki - Kristers, Denijs un Vilnis, 3.vieta Sjomkāni - Megija, Eva un Aigars, vēl piedalījās Tauriņu, Cveigelu, Mārtiņsonu, Blūmu, Jonasu, Liepiņu, Ķeķu, Kāpiņu, Ķemeru, Freiju, Landsmaņu un Skaņu ģimenes.

"Profu" grupā 1.vieta Andersoni - Elva, Dāvis un Aldis, 2.vieta Zombergi - Artis un Dainis, 3.vieta Božes - Sindija un Uģis, vēl piedalījās Rudzāju, Pļavnieku, Sammu, Štrausu, Bartašēvicu, Milzarāju, Gūtmaņu, Sedolu un Levicu ģimenes.


Pievieno komentāru

Sports