FOTO: Apbalvo labākās komandas Liepājas telpu futbola čempionātā 3

"UPTK" futbolisti kļuva par Liepājas telpu futbola čempioniem A divīzijā, bet pērnajiem čempioniem "Liepājas papīram" spēcīgāko vienību sabiedrība būs jāatstāj.

A divīzijā sudraba godalgas tika “EKO Kurzemei”, bet bronzas medaļas ieguva “Priekule”. Pēdējie palika “Classic”, kas automātiski izkrita uz B divīziju, bet spēcīgāko komandu sabiedrība būs jāatstāj arī “Liepājas papīram”, kas pārspēlē zaudēja B divīzijas otrās vietas ieguvējiem – “RK Metāla” futbolistiem.

B divīzijā par čempioniem kļuva “Raven” futbolisti un nākamgad spēlēs A divīzijā. Otrie bija jau pieminētie “RK Metāla” vīri, bet trešo vietu ieguva “Lesjofors”. B divīzija būs jāatstāj pēdējā vietā palikušajiem “Mola L” spēlētājiem un priekšpēdējā vietā esošajai vienībai “Eldans”, kas pārspēlē zaudēja C divīzijas otrās vietas ieguvējai “Pāvila draudzei”.

C divīzijā uzvarēja un nākamgad B divīzijā spēlēs “Zvejnieks”, trešā vieta tika “Rucavai”, bet ceturtais palika “Grobiņas pagasts”. C divīziju pametīs “A.E. Partner”, bet “Galaksis N” vēl gaida savus pretiniekus pārspēlē.

Svētdien, 19. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā noslēgsies D divīzijas spēles. Apbalvošana būs pulksten 13.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 16. marta numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 3

RRR

Uldi A. malacis tā tik turpini un tad jau A divizija. Lai veicas

pirms 11 mēnešiem, 2017.03.16 15:03

UA

Paldies RRR. Tā ir pārāk augsta laktiņa A divīzija,bet kas zin:)

pirms 11 mēnešiem, 2017.03.20 23:48

Liepājas amatieru futbola čempionāts