"Jūrmalas Sporta" handbolisti uzvar "Vaiņodi" un nodrošina piekto vietu

"Jūrmalas Sports" piektdien "SynotTip" Latvijas handbola virslīgas turnīrā par 5.-7.vietu viesos ar rezultātu 27:26 (14:12) pārspēja "Vaiņodi", nodrošinot piekto pozīciju čempionātā.

Vēl desmit minūtes pirms mača beigām rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 22:22, bet tad Raitis Narme iemeta divus bezatbildes vārtus un atguva viesiem vadību. Mača atlikušajā laikā "Vaiņode" nespēja lauzt cīņas gaitu, jūrmalniekiem svinot uzvaru ar 27:26, vēsta LETA.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar deviņiem gūtiem vārtiem bija Rolands Ivanovs, kamēr mājiniekiem pa sešiem vārtiem iemeta Matīss Mickus un Oskars Pāvils.

Sacensībā par 5.-7. vietu savā starpā cīnās komandas, kuras izslēgšanas spēļu ietvaros izstājās ceturtdaļfinālā - ASK/LSPA un "Vaiņode", kā arī "Jūrmalas Sports", kas neiekļuva izslēgšanas cīņās.

Divu apļu turnīrā "Jūrmalas Sportam" ir astoņi punkti četrās spēlēs un garantēta piektā vieta, "Vaiņodei" ir divi punkti trīs mačos, bet ASK/LSPA zaudējusi visos trīs mačos.

Šī turnīra noslēgumā "Vaiņode" nākamajā svētdienā viesosies pie ASK/LSPA, abām komandām sadalot sesto vietu. Pirmajā aplī Vaiņodes handbolisti guva virsroku ar 37:30.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka finālsērijā līdz trim uzvarām Dobeles "Tenax" ir vadībā ar 1-0 pret Rīgas "Celtnieku", kamēr bronzas sērijā līdz trim uzvarām Ludzas "Latgols" cīnās neizšķirti 1-1 ar "Ogre"/"Miandum".

Iepriekšējā sezonā virslīgā vīriem triumfēja "Celtnieks", kas finālsērijā ar 3-0 pārspēja "Tenax", gāžot dobelniekus no Latvijas čempionu troņa.