FOTO.VIDEO: "Leģions/Grobiņas novads" savā laukumā zaudē "Vārmei"

"Leģiona/Grobiņas novada" florbolisti sestdien, 3. februārī, Grobiņas Sporta centrā Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā ar 6:10 (1:4; 1:1; 4:5) zaudēja "Vārmei".

"Leģionam/Grobiņas novadam" divus vārtus guva Kristers Osis, bet pa vieniem vārtiem iemeta Kaspars Kalns, Kristaps Sproģis, Rūdolfs Valdmanis un Aivars Dēvics, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Mačs grobiņniekiem iesākās ļoti neveiksmīgi, jo "Vārme" jau savā pirmajā uzbrukumā izvirzījās vadībā, bet nākamajā uzbrukumā rezultāta pārsvaru dubultoja. Mača turpinājumā grobiņnieki vienus vārtus atguva, bet viesi lidz perioda beigām guva vēl divus vārtus, ceturtos vārtus iemetos, spēlējot piecatā pret trim grobiņniekiem. Video skatīt šeit.

Otrajā periodā abas komandas apmainījās ar vienu vārtu guvumu, bet trešajā periodā grobiņniekiem tomēr neizdevās izglābties no zaudējuma.

Sestdienas vakarā Grobiņas Sporta centrā notika vēl viena otrās līgas spēle, kurā "Kurši 2" ar 9:4 (3:2; 2:1; 4:1) uzvarēja "NND" vienību.