Izmantojot no OHL spēlēm brīvo nedēļu gada sākumā, HK “Liepāja Optibet” savā laukumā pārbaudīja spēkus pret “Kuņluņ” (Ķīna) junioru komandu. Tiesa gan liepājnieki piekāpās pretiniekam ar rezultātu 2:6 (0:1; 2:1; 0:4).

Pirmajā periodā ar vienu vārtu guvumu izcēlās viesi un pirmajā pārtraukumā komandas aiziet pie minimāla viesu pārsvara 0:1. Otrajā periodā vārtus gūst arī HK “Liepāja Optibet” – vairākumu realizē gan Mārtiņš Oskars Freimanis, gan Kārlis Ozoliņš, un neilgu brīdi liepājnieki ir vadībā 2:1. Līdz perioda beigām rezultāts kļūst neizšķirts 2:2. Trešajā periodā vārtus gūst tikai viesi un spēle beidzas ar rezultātu 2:6, informē kluba preses sekretāre Simona Laiveniece.

Jau šajā sestdienā, 13. janvārī, jauno gadu HK “Liepāja Optibet” uzsāks ar spēli izbraukumā pret HK “Zemgale/LLU”, bet trešdien, 17. janvārī, pulksten 19.30 savā laukumā uzņems HK “Prizma”. Šobrīd HK “Liepāja Optibet” turnīra tabulā ieņem 2. vietu.