Aizputes novada skrējējs Artūrs Niklāvs Medveds pagājušās nedēļas nogalē Ogrē triumfēja Latvijas vieglatlētikas čempionātā pieaugušajiem, izcīnot zelta un sudraba medaļu.

A. Medveds vispirms izgāja uz starta 3000 metru skrējienā, kurā piekāpās tikai pieredzējušajam Dobeles novada skrējējam Jānim Girgensonam un ar jaunu personīgo rekordu 8:49,51 izcīnīja sudraba medaļu, informē aizputnieka trenere Maija Pūpola.

3000 metru kavēkļu skrējienā A. Medveds jau ar pirmajiem metriem izvirzījās vadībā, tā veicot visu distanci, un finišēja pēc deviņām minūtēm un 46,88 sekundēm. Ar šādu rezultātu A. Medveds kļuva par visu laiku jaunāko Latvijas čempionu šajā distancē.

Latvijas čempionātā pie divām medaļām tika arī Aizputes novada Sporta laureātā pērn Gada sportistes titulu ieguvusī Gunta Holštroma. Ventspils Sporta skolas “Spars” vieglatlēte sudraba medaļu ieguva 5000 metru skrējienā, bet 3000 metru skrējienā izcīnīja bronzas medaļu.

Plašāk par Aizputes novada vieglatlētu galvenajiem startiem lasiet "Kursas Laika" 3. augusta numurā!